دوشنبه 18 اسفند 1399   06:48:57
13:411399/8/11
امضای تفاهم‌نامه بین پژوهشگاه نفت و سازمان زمین‌شناسی

پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور تفاهم‌نامه مشترکی برای همکاری‌های علمی و پژوهشی در حوزه علوم زمین و اکتشاف ذخایر معدنی امضا کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، این تفاهم‌نامه پنجساله در محورهایی چون تبادل و بهره‌برداری اطلاعات علمی در حوزه صنایع بالادستی و پایین‌دستی نفت و گاز و اکتشافات منابع زیرزمینی امضا شده و همکاری مشترک در تجاری‌سازی و توسعه دانش فنی فناوری‌های پژوهشگاه و سازمان زمین‌شناسی و اکتشاف‌های معدنی کشور، بهره‌مندی دو طرف از امکانات مشترک نیروی متخصص، ظرفیت‌های پژوهشی، آزمایشگاهی، کارگاهی، کتابخانه‌ای، ارتباطات بین‌المللی و استفاده از توانمندی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری دو طرف در اجرای پروژه‌های مشترک علوم زمین از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه عنوان شده است.

همچنین می‌توان به موضوعاتی مانند همکاری در اجرای پروژه‌های تحقیقاتی در سطوح ملی و بین‌المللی و امکان استفاده از اطلاعات تولیدشده دو طرف در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه در این تفاهم‌نامه اشاره کرد.

دو طرف ابراز امیدواری کردند با اجرای این تفاهم‌نامه، گامی مهم در فعالیت‌های تحقیقاتی و اجرایی در زمینه اکتشاف ذخایر معدنی کشور برداشته شود.

2/30458

منبع: روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت


کلمات کليدي
پژوهشگاه صنعت نفت، سازمان زمین شناسی، تفاهمنامه همکاری
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
تشریح رویکردهای پژوهشگاه نفت در حوزه مسئولیت اجتماعی
پژوهشگاه در مسیر سیاست‌های راهبردی وزارت نفت حرکت می‌کند
آغاز فاز نخست مطالعات ازدیاد برداشت میدان رگ سفید
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید