دوشنبه 18 اسفند 1399   06:44:10
11:031399/8/14
نشست بررسی وضعیت HSE در سازمان بهداشت و درمان نفت برگزار شد

نشست بررسی وضعیت HSE در سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در بیمارستان نفت تهران برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در این نشست که دوشنبه (12 آبان ماه) با حضور مدیر HSE شرکت ملی نفت، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و جمعی از مدیران و کارشناسان این حوزه برگزار شد، مواردی نظیر گزارش عملکرد HSE  و اقدامات صورت گرفته، تشریح وضعیت کنونی و چالش های پیش رو مورد بررسی قرار گرفتند.

حبیب اله سمیع، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در جریان برگزاری این جلسه نیز با اشاره به این که درحال حاضر ارائه خدمات HSE توسط طب صنعتی سازمان صورت می پذیرد، عنوان کرد: طبق اساسنامه سازمان بهداشت و درمان، سرمایه این سازمان متعلق به شرکت ملی نفت ایران است و تعامل با مدیریت HSE شرکت ملی نفت امری ضروری است.

مدیر HSE شرکت ملی نفت نیز با تقدیر از کادر درمانی در شرایط شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: همان گونه که نیروهای آتش نشان در خط مقدم مقابله با حریق خدمت می کنند، کادر درمان نیز در مبارزه با این ویروس با تلاش شبانه روزی همکاران در خط مقدم مشغول خدمت رسانی به بیماران هستند.

مانی عبدالله زاده همچنین با تاکید بر توجه بیشتر به مقوله HSE در پیشگیری از بروز حوادث احتمالی با پیامدهای جبران ناپذیر، به حادثه دودگرفتگی و اهمیت مخاطرات در بیمارستان ها و مراکز درمانی بر رعایت اصول HSE و پیگیری مسائل مربوط به ایمنی و بهداشت نیز اشاره کرد.

وی با بیان این که مقرر شد ارتقا ساختار HSE با توجه به ماهیت فرآیندهای با ریسک بالا در سازمان بهداشت درمان و بیمارستان ها و مراکز درمانی صورت پذیرد، با تاکید بر لزوم انجام ممیزی از ساختمان های بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی، اظهار کرد: ممیزی از کلیه مراکز درمانی در تهران و سایر مناطق خصوصا مراکز دارای بیمارستان، با محوریت HSE و پدافند غیرعامل انجام و برآن اساس سند راهبردی جهت شناسایی مخاطرات و مشکلات موجود در حوزه HSE تنظیم می شود.

8/24224

منبع: مدیریت HSE شرکت ملی نفت ایران


کلمات کليدي
HSE
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
تمدید گواهینامه نظام مدیریت HSE در شرکت نفت و گاز پارس
استقرار نظام مدیریت HSE در شرکت ملی حفاری
  • 1399/7/7 دوشنبه استقرار نظام مدیریت HSE در شرکت ملی حفاری
    مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت ملی حفاری ایران گفت: این مدیریت در سه سال اخیر موفق به پیاده‌سازی و استقرار نظام مدیریت اچ‌اس‌یی براساس استانداردهای بین‌المللی ایزو ۱۴۰۰۱ در حوزه محیط زیست و ایزو ۴۵۰۰۱ در حوزه ایمنی و بهداشت حرفه‌ای شده است.
استمرار تولید ایمن و پایدار با رعایت الزامات نظام مدیریت HSE در شرکت ملی نفت ایران
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید