دوشنبه 18 اسفند 1399   19:25:58
14:461399/8/25
تسهیل دریافت خدمات درمانی نفت برای مبتلایان کرونا
 • متن صوتی


  رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت تهران اعلام کرد: شرایط استفاده از خدمات بیمارستان‌های طرف قرارداد با بهداشت و درمان صنعت نفت تهران و سازمان بازنشستگی نفت برای مبتلایان کووید- ۱۹ تسهیل می‌شود.


  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، محمدرضا یاوری گفت: درمان بیماران مبتلا به کووید-۱۹ که در بیمارستان‌های خارج از بیمارستان نفت تهران بستری می‌شوند به‌دلیل مشکلات مالی، دچار تعویق نخواهد شد و هزینه مربوط به ودیعه و فرانشیز این دسته از بیماران تأمین می‌شود.

  وی افزود: با توجه به دامنه وسیع قراردادها با بیمارستان‌های سطح شهر تهران، همه شاغلان تحت پوشش بهداشت و درمان که به‌دلیل ابتلا به بیماری کرونا نیاز به بستری و خدمات درمانی دارند در صورت مراجعه به بیمارستان‌ها و مراکز طرف قرارداد بهداشت و درمان صنعت نفت تهران و نیز صندوق‌های بازنشستگی می‌توانند از خدمات درمانی لازم برخوردار شوند و صورت‌حساب متعاقباً اعلام شود.

  رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت تهران با بیان اینکه فرانشیز سهم درمان بیماران مبتلا به کرونا را بهداشت و درمان صنعت نفت تهران متقبل شده است و متعاقباً از حقوق آنها کم می‌شود، اظهار کرد: با توجه به هزینه بالای ودیعه بیمارستان‌ها، تلاش شده است برای همه شاغلان و بازنشستگانی که دارای دفترچه معتبر درمانی نفت هستند و دسترسی به بیمارستان نفت تهران را ندارند این امکان فراهم شود تا به‌سرعت در بیمارستان‌های مربوطه برای درمان کرونا پذیرش شوند و درمان آنان به‌دلیل مشکل تأمین مبلغ ودیعه، یا فرانشیز مخدوش نشود.

  یاوری با بیان اینکه هم‌اکنون درمان مبتلایان کرونا در بیمارستان نفت تهران ادامه دارد، گفت: روند درمان و داروهای مورد استفاده در بیمارستان‌های طرف قرارداد برای درمان کووید ۱۹ نیز طبق پروتکل‌های وزارت بهداشت انجام می‌شود و نگرانی از این بابت وجود ندارد.

  2/30566

  منبع: روابط عمومی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت


  کلمات کليدي
  بهداشت و درمان صنعت نفت، کرونا
   
  امتیاز دهی
   
   

  نسخه قابل چاپ
  بيشتر
  اخبار مرتبط
  واکسیناسیون کرونا در بیمارستان نفت تهران به‌زودی آغاز می‌شود
   دستور کاهش حداکثری حضور کارکنان صنعت نفت در محل کار ابلاغ شد
  شیوع دوباره کرونا پالایشگاه‌های اروپا را به تعطیلی می‎کشاند
  نظرات
  متن
  موارد زير اختياري مي باشد
  نام
  سن
  پست الكترونيك
  شهر
  كشور
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید