یکشنبه 14 خرداد 1402   05:05:03
17:341400/8/23
برگزاری آیین تکریم و معارفه اعضای صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت

آیین تکریم و معارفه اعضای پیشین و جدید هیئت‌رئیسه‌ صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، عبدالحسین بیات، رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت بعدازظهر شنبه، ۲۲ آبان‌ماه در آیین تکریم و معارفه اعضای پیشین و جدید این صندوق اظهار کرد: با توجه به ارتباطات کاری با رؤسای ادوار هیئت رئیسه، همواره شاهد دلسوزی و کوشش اعضای هیئت‌های وقت بوده‌ام.

وی با بیان اینکه خدمتگذاری در صندوق‌ها به سبب خدمت به بازنشستگان دارای مرتبه و فضیلتی برتر است، افزود: ما خادم عزیزانی هستیم که دوران‌های سختی را برای تحقق آرمان‌های انقلاب، کشور و مردم با صبوری و جانفشانی گذرانده‌اند.

رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت مجاهدت‌های بازنشستگان در دوران پیروزی انقلاب و ایثار آنها در دوران دفاع مقدس و تلاش‌شان برای رشد و توسعه صنعت نفت را برگ‌ زرین تاریخ بازنشستگان صنعت نفت دانست و گفت: وزیر نفت از گزارشی که به‌تازگی درباره وضع صندوق‌ها به وی ارائه شد، قدردانی کرد.

بیات تأکید کرد: البته این، به معنای نبود مشکل و دغدغه از سوی بازنشستگان نیست و مسائل مختلف باقی‌مانده در حال پیگیری است.

رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت در پایان این آیین، احکام صادر شده اعضای جدید هیئت رئیسه از سوی وزیر نفت را به عباس حاجی‌صادق، حسین شیوا، حسینعلی زحمتکش، تقی ابراهیمی، سیدمحمد موسوی، محمد امیرخانی و عیسی مقدمی‌زاد تقدیم کرد.

وزیر نفت همچنین در پیام‌های جداگانه از زحمات علی کاردر، حمیدرضا عراقی، سیدناصر سجادی، محمدحسین پیوندی، فرزین مینو، علیرضا سلمان‌زاده و محمدعلی علایی تشکر و قدردانی کرد.

2/32421

منبع: صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت


کلمات کليدي
صندوق های بازنشستگی صنعت نفت
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
لزوم توسعه فعالیت‌های برون‌مرزی در مجموعه تاسیسات دریایی
  • 1400/9/7 یکشنبه لزوم توسعه فعالیت‌های برون‌مرزی در مجموعه تاسیسات دریایی
    رئیس هیئت رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت با معارفه اعضای جدید هیئت مدیره شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران بیان کرد: مدیران این مجموعه به هیچ‌وجه نباید به پروژه‌های داخل مرزهای کشور قانع باشند و توسعه فعالیت‌های برون‌مرزی را به تحریم گره نزنند.
بیات: اویک نماد بارز توانمندی‌های صنعت نفت ایران است
  • 1400/8/5 چهارشنبه بیات: اویک نماد بارز توانمندی‌های صنعت نفت ایران است
    رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت ضمن قدردانی از تلاش‌های مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره پیشین مجموعه اویک و آرزوی توفیق برای مدیرعامل و ریاست جدید هیئت‌مدیره این گروه، اویک را نماد بارز توانمندی‌های صنعت نفت ایران خواند و ابراز امیدواری کرد که روند روبه‌رشد این مجموعه ادامه یابد.
فسادستیزی، اولویت نخست صندوق بازنشستگی صنعت نفت است
  • 1400/7/11 یکشنبه فسادستیزی، اولویت نخست صندوق بازنشستگی صنعت نفت است
    رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت گفت: فسادستیزی اولویت یک صندوق است، بنابراین شفاف‌سازی، تعاریف و تنظیم قراردادها و مبارزه با فساد و پیشگیری از آن با جدیت در صندوق و شرکت‌های مرتبط پیگیری می‌شود.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
پنجشنبه 11 خرداد 1402 16:01:33
nioc