چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401   13:54:30
18:101400/9/7
اعلام جزئیات مصاحبه با فارغ‌التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت

معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت جزئیات مصاحبه با فارغ‌التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت را اعلام کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، بر اساس این برنامه، مصاحبه فنی - تخصصی با فارغ‌التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت در رشته‌های مهندسی نفت - بهره‌برداری، مهندسی نفت - مخازن (کارشناسی)، مهندسی نفت - مخازن (کارشناسی ارشد و دکتری)، مهندسی نفت - حفاری و استخراج، مهندسی نفت - اکتشاف (کارشناسی)، مهندسی نفت - بهره‌برداری، مهندسی نفت - اکتشاف (کارشناسی ارشد) در فاصله ۱۳ آذرماه تا ۱۵ دی‌ماه برگزار می‌شود.

تعداد کل فارغ‌التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت تا پایان سال ۱۳۹۴ بالغ بر ۱۹۸۲ نفر بوده است که از این میان، ۴۸۸ نفر در آزمون‌های ارزیابی مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت پذیرفته و در شرکت‌های اصلی وزارت نفت جذب شده‌اند و ۱۴۹۴ نفر، حدنصاب لازم را در آن زمان کسب نکرده یا در مراحل ارزیابی غیبت داشته یا تاکنون فرصت ارزیابی نداشته‌اند.

پس از بررسی موضوع و نشست با نمایندگان این گروه از فارغ‌التحصیلان که تاکنون جذب نشده‌اند، جلساتی با شورای مدیران منابع انسانی صنعت نفت برگزار شد. سرانجام با موافقت وزیر نفت مقرر شد به ۱۴۹۴ نفر فارغ‌التحصیل گروه الف دانشگاه صنعت نفت که پیش‌تر در آزمون‌های یادشده قبول نشده‌ بوده‌اند، فرصت مجددی برای انجام مصاحبه‌های فنی و تخصصی داده شود.

به این ترتیب، این دسته از فارغ‌التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت، پس از ۶ سال با درایت و پیگیری وزیر نفت، فرصت مجددی برای حضور در مصاحبه‌های فنی و تخصصی و ارزیابی روان‌شناختی پیدا کردند. افرادی که حدنصاب لازم را کسب کنند، می‌توانند جذب صنعت نفت شوند.

2/32497

منبع: شانا


کلمات کليدي
دانشگاه صنعت نفت
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
تمشیت امور دانشگاه و پژوهشگاه نفت به معاون مهندسی، پژوهش و فناوری واگذار شد
ارائه فرصت مجدد جذب به فارغ‌التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت
بیستمین کنگره ملی خوردگی ایران برگزار می‌شود
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 13:51:39
nioc