سه‌شنبه 14 مرداد 1399   15:18:26
08:151393/10/9
طی برگزاری جشنواره محیط زیست انجام شد:تقدیر از کارکنان فعال مسجدسلیمانی در عرصه محیط زیست

اداره حفاظت محیط زیست مسجدسلیمان با اعطای لوح تقدیر به 11 نفر از پرسنل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان بر فعالیت های سبز این شرکت مهر تأیید زد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، جشنواره « میم مثل محیط زیست » با تجلیل از فعالان این عرصه خاتمه یافت.
این جشنواره با حضور احمدرضا لاهیجان زاده؛ مدیرکل محیط زیست خوزستان، علیرضا گوروئی؛ فرماندار مسجدسلیمان، ابراهیم پیرامون؛ مدیرعامل شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان، شهردار و اعضای شورای شهر و تعداد زیادی از علاقمندان در سالن آمفی تئاتر باشگاه مرکزی نفت برگزار شد.
مدیرکل محیط زیست استان خوزستان طی سخنانی ضمن تقدیر از فعالیت های اداره محیط زیست و گروه های مردمی دوست دار محیط زیست خواستار توجه بیشتر به این حوزه مهم و تأثیرگذار در زندگی شد.
احمدرضا لاهیجان زاده با اشاره به نقش درخت و فضای سبز در تصفیه و پالایش آلودگی های هوا گفت: گسترش فضای سبز و درختکاری تپه های مشرف به این شهر می تواند نقش بسیار ارزشمندی در تلطیف هوا و کاهش آلاینده های هوا ایجاد کند.
در پایان این مراسم از فعالان این عرصه از جمله تعدادی از مدیران و کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.
تعداد 7 نفر از مدیران و روسای این شرکت به دلیل همکاری نزدیک و صمیمانه صنعت نفت در خصوص پاسداشت محیط زیست و همکاری با اداره حفاظت محیط زیست و همچنین 4 نفر از پرسنل جمعی این شرکت به دلیل حضور در طرح های مشارکت مردمی با عنوان «حافظان محیط زیست» موفق به دریافت لوح تقدیر و سپاس از سوی مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان شدند.

شماره خبر: 17674/8

منبع: روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان


کلمات کليدي
نفت مسجدسلیمان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
صعود کوهنوردان نفت مسجد سلیمان به کوه « کلار »
آتش سوزی در پایگاه هوانیروز مسجدسلیمان اطفاء شد
نظام نوین مدیریت عملکرد در مناطق نفت خیز جنوب اجرایی می شود
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید