08:151393/10/9
طی برگزاری جشنواره محیط زیست انجام شد:
تقدیر از کارکنان فعال مسجدسلیمانی در عرصه محیط زیست

اداره حفاظت محیط زیست مسجدسلیمان با اعطای لوح تقدیر به 11 نفر از پرسنل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان بر فعالیت های سبز این شرکت مهر تأیید زد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، جشنواره « میم مثل محیط زیست » با تجلیل از فعالان این عرصه خاتمه یافت.
این جشنواره با حضور احمدرضا لاهیجان زاده؛ مدیرکل محیط زیست خوزستان، علیرضا گوروئی؛ فرماندار مسجدسلیمان، ابراهیم پیرامون؛ مدیرعامل شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان، شهردار و اعضای شورای شهر و تعداد زیادی از علاقمندان در سالن آمفی تئاتر باشگاه مرکزی نفت برگزار شد.
مدیرکل محیط زیست استان خوزستان طی سخنانی ضمن تقدیر از فعالیت های اداره محیط زیست و گروه های مردمی دوست دار محیط زیست خواستار توجه بیشتر به این حوزه مهم و تأثیرگذار در زندگی شد.
احمدرضا لاهیجان زاده با اشاره به نقش درخت و فضای سبز در تصفیه و پالایش آلودگی های هوا گفت: گسترش فضای سبز و درختکاری تپه های مشرف به این شهر می تواند نقش بسیار ارزشمندی در تلطیف هوا و کاهش آلاینده های هوا ایجاد کند.
در پایان این مراسم از فعالان این عرصه از جمله تعدادی از مدیران و کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.
تعداد 7 نفر از مدیران و روسای این شرکت به دلیل همکاری نزدیک و صمیمانه صنعت نفت در خصوص پاسداشت محیط زیست و همکاری با اداره حفاظت محیط زیست و همچنین 4 نفر از پرسنل جمعی این شرکت به دلیل حضور در طرح های مشارکت مردمی با عنوان «حافظان محیط زیست» موفق به دریافت لوح تقدیر و سپاس از سوی مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان شدند.

شماره خبر: 17674/8

منبع: روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان


کلمات کليدي
نفت مسجدسلیمان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


صعود کوهنوردان نفت مسجد سلیمان به کوه « کلار »
آتش سوزی در پایگاه هوانیروز مسجدسلیمان اطفاء شد
نظام نوین مدیریت عملکرد در مناطق نفت خیز جنوب اجرایی می شود