دوشنبه 5 اسفند 1398   19:02:19
15:391396/9/11
به همت شرکت نفت و گاز مسجد سلیمان
تعدادی از مدارس شهر مسجدسلیمان تجهیز شدند

در یک اقدام عام المنفعه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان اقدام به تجهیز تعدادی از مدارس این شهرستان کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با اعلام این خبر اظهار کرد: با درخواست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مسجدسلیمان بازدید مشترکی از تعدادی مدارس این شهرستان داشتیم و وضعیت فیزیکی آنها را مورد بررسی قرار دادیم.

قباد ناصری ادامه داد: طی این بازدید با مشاهده وضعیت نابسامان مدارس شهرستان مقرر شد در چارچوب اقدامات عام المنفعه و عمل به مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت، اقداماتی در زمینه تعمیر، مرمت و بهسازی مدارس با رعایت اولویت صورت گیرد.

وی تاکید کرد: همچنین مقرر شد تعدادی اقلام ازمایشگاهی و کتب مورد نیاز جهت تجهیز آزمایشگاه و کتابخانه مدارس توسط شرکت نفت مسجد سلیمان تهیه و در جهت اعتلای سطح آموزش دانش آموزان در اختیار آنان قرار گیرد .

ناصری تصریح کرد: اصلاح سیستم فاضلاب، اصلاح سیستم روشنایی، بازدید و تعمیر وسایل خنک کننده، تعمیر و مرمت دیوارها، رنگ آمیزی کلاس ها، تهیه تابلو وایت برد، تعویض شیشه درب ها و واگذاری مواد شوینده و ضدعفونی کننده از جمله خدماتی هستند که مقرر شده در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت و نیابتاً توسط شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان به تعدادی از مدارس این شهرستان صورت گیرد.

شماره خبر: 20703/3

کلمات کليدي
مسجد سلیمان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
ارسال بخشی از نفت‎خام میدان‎های حوزه مسجدسلیمان به پالایشگاه‎های شمالی
واحد فرآورشی نمکزدایی هفتکل پیش راه اندازی شد
یک سال فعالیت مداوم در شرایط ایمن و بدون حادثه در نفت مسجدسلیمان
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید