10:511397/10/5
در نشست روسای آموزش شرکت ملی نفت
توانمندی‎های آموزشی پژوهشگاه صنعت نفت تشریح شد

رييس آموزش و تجهيز نيروي انساني پژوهشگاه صنعت نفت گفت: در نشست رؤسای آموزش، منابع انسانی و فیزیکی پژوهشگاه معرفی شد تا به نحو مناسبی در صنعت نفت مورد استفاده قرار گیرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، اعظم اسدالهي، رييس آموزش و تجهيز نيروي انساني پژوهشگاه صنعت نفت در حاشيه بيست و ششمين نشست روساي آموزش شركت ملي نفت گفت: در اين نشست سياست‌هاي آموزشي از جمله دوره‌هاي عمليات حفاري كه يكي از اولويت‌هاي آموزشي وزير نفت است، بررسي شد؛ همچنين مباحث آموزش و سبك‌هاي يادگيري از ديگر موضوعاتي است كه در اين جلسه مورد بحث و تبادل نظر حاضرين قرار گرفت.

وي با اشاره به توانمندي‌هاي پژوهشگاه صنعت نفت در حوزه آموزش گفت: در اين‌گونه نشست‌ها تلاش مي‌كنيم كه توانمندي‌هاي محققين و اعضاء هيات علمي و همچنين امكانات آزمايشگاهي اين مجموعه را معرفي كنيم تا روساي آموزش از اين امكانات كه متعلق به خانواده صنعت نفت است به نحو مناسبي در برنامه‌هاي آتي خود استفاده كنند.

اسدالهي، بر لزوم به‌كارگيري آموزش در سازمان‌ها نيز تاكيد كرد و گفت: آموزش يكي از اركان توسعه نيروي انساني در سازمان‌ها است و به همين جهت اين مهم در پژوهشگاه صنعت نفت نيز مورد توجه ويژه قرار دارد و به خصوص در مديريت جديد در يك سال گذشته اين توجه افزايش يافته و شيوه‌هاي نوين آموزشي در توانمند‌سازي نيروي انساني به‌عنوان مهم‌ترين سرمايه سازمان‌ از اهميت بسزايي برخوردار شده است.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، بيست و ششمين نشست روساي آموزش شركت ملي نفت با حضور جمعي از روساي آموزش شركت‌هاي فرعي و مراكز آموزشي، رئيس و معاون پشتيباني پژوهشگاه صنعت نفت در روز‌هاي 4 و 5 دي ماه به ميزباني پژوهشگاه برگزار شد.

3/25567
کلمات کليدي
پژوهشگاه صنعت نفت، آموزش
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


آزادگان پژوهشگاه صنعت نفت تجلیل شدند
  • 1398/6/11 دوشنبه آزادگان پژوهشگاه صنعت نفت تجلیل شدند
    به منظور تجلیل و تکریم از آزادگان سرافراز میهن اسلامی، رییس پژوهشگاه صنعت نفت با جمعی از همکاران آزاده این مجموعه روز یکشنبه (10 شهریور) دیدار کرد.
پژوهش، اولويت هميشگي برنامه‎های توسعه‎ای شرکت ملی نفت ایران
معرفی فناوری جدید برای انگیزش چاه‎های نفتی