دوشنبه 5 اسفند 1398   18:58:38
08:461398/2/18
به میزبانی مرکز آموزش محمودآباد
نخستین تور آموزشی - انگیزشی زبان انگلیسی برای کارکنان نفت برگزار شد

نخستین تور آموزشی-انگیزشی زبان انگلیسی برای کارکنان صنعت نفت (OMEP) با شرکت 10 نفر از برگزیدگان دوره آموزشی غیرحضوری (online) مربوطه، در مرکز آموزش محمودآباد شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، این دوره با پشتوانه برگزاری جلسات سیاستگذاری، هماهنگی و تولید محتوا و با هدف تقویت دانش و توانش زبان انگلیسی مخاطبان، ایجاد انگیزه مضاعف برای یادگیری زبان انگلیسی در قالب فعالیت های گروهی و انگیزشی، تاکید بر آموزش کاربردی مهارت ها و خروج از کلیشه های رایج کلاسی آموزش زبان برگزار شد.

در قالب این تور آموزشی، شرکت کنندگان در چارچوب برنامه های طراحی و پیش بینی شده و با بهره گیری از آموخته های خود از طریق آموزش غیرحضوری (اپلیکیشن و وبینار)، توانایی خود در درک و تولید زبان انگلیسی چهار مهارت listening, speaking, reading & writing)) را در قالب فعالیت ها و بازی های گروهی از قبل طراحی شده محک زده و دانش فراگیری شده را در شرایط شبه واقعی و شبیه سازی شده مانند رستوران، خرید و ... می آزمایند.

تمرکز محتوای آموزشی فراهم شده، زبان عمومی و جامعه مخاطبان مدنظر دوره، متوسط است و سایر سطوح نیز به صورت همزمان در حال اجرا و تکمیل است.

2/26589
کلمات کليدي
مرکز آموزش محمودآباد، آموزش زبان انگلیسی، تور آموزشی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
نخستین دوره آشنایی با کاربردهای بلاک‌چین در صنعت نفت برگزار می‌شود
مرکز آموزش محمودآباد، میزبان نشست رؤسای آموزش پالایش و پخش
نشست بررسي ایجاد هاب تخصصي در مرکز آموزش محمودآباد برگزار شد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید