17:411398/4/5

امضای تفاهم‌نامه همکاری شرکت ملی حفاری و دانشگاه آزاد خراسان رضوی

شرکت ملی حفاری ایران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خراسان رضوی در زمینه همکاری‌های علمی، آموزشی و پژوهشی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، این تفاهم‌نامه روز گذشته (سه‌شنبه، چهارم تیرماه) میان سیدعبدالله موسوی، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران و علی سروری‌مجد، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خراسان رضوی امضا شد.

در آیین امضا این تفاهم‌نامه که در نتیجه هم‌افزایی میان بخش‌های علمی و پژوهشی دانشگاه و مدیریت‌های پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت، بازاریابی و همکاری‌های بین‌الملل و مجموعه آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت رقم خورد، بر اهمیت تعامل و بسط همکاری‌ها میان این سازمان و دانشگاه  تاکید شد.

در این آیین، موسوی اظهار کرد: شرکت ملی حفاری با بیشتر دانشگاه‌های کشور از جمله دانشگاه‌های  صنعتی شریف، امیرکبیر، تهران، صنعت نفت، علم و صنعت، شیراز و آزاد اسلامی در زمینه‌های علمی، پژوهشی و تبادل تجربه همکاری مستمر و موثر دارد.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران افزود: از مزیت‌های همکاری میان مراکز علمی، پژوهشی، شرکت‌های دانش‌بنیان و مجموعه‌های صنعتی، این شرکت در سال‌های اخیر موفق به بومی‌سازی بخش قابل توجهی از قطعات پرمصرف و تجهیزات کاربردی در صنعت حفاری شده است.

بر این اساس، همکاری در برگزاری دوره‌های تخصصی مورد نیاز دانشگاه از سوی شرکت ملی حفاری ایران، بهره گیری بهینه از ظرفیت‌های دانشگاه و شرکت برای همکاری در برگزاری دوره‌های کارآموزی برای دانشجویان دانشگاه، تعریف و اجرای پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی، استفاده از امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی متقابل، انجام پروژه‌های تحقیقاتی مورد نیاز طرفین و بازدیدهای علمی از جمله محورهای طرح شده در این تفاهم‌نامه همکاری است.

2/26915

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری


کلمات کليدي
دانشگاه آزاد خراسان رضوی، شرکت ملی حفاری ایران، تفاهمنامه همکاری
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


انجام فعالیت‌های ملی حفاری با تکیه بر توان داخل و در چارچوب سیاست‌های اقتصاد مقاومتی
پیام مدیرعامل‌ شرکت ملی حفاری به‎مناسبت سالروز حادثه رگ سفید
انجام عملیات جابه‎جایی 67  دستگاه حفاری خشکی در نیمه نخست امسال