14:231398/4/11

برگزاری نخستین دوره آموزشی مدیریت فرودگاهی در فلات قاره

رییس واحد آموزش شرکت نفت فلات قاره ایران از برگزاری موفقیت‌آمیز دوره آموزشی تخصصی مدیریت فرودگاهی برای نخستین بار با حضور 15 تن از کارکنان این شرکت خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، امید مولاوردی‌خانی گفت: این دوره در دانشکده هواپیمایی کشور به مدت ۳۶۰ ساعت و در مجموع ۱۴ عنوان آموزشی برنامه‌ریزی و از تیرماه ۹۷ آغاز شد و به مدت یک سال به طول انجامید.

وی با اشاره به اینکه یکی از شرایط احراز صلاحیت پست روسای فرودگاهی نفت، گذراندن موفقیت‌آمیز دوره‌های تخصصی هوانوردی و فرودگاهی و داشتن گواهینامه مربوطه است، اظهار کرد: در آینده نیز در صورت ممیزی فرودگاه‌های شرکت و به‌روزرسانی گواهینامه آنها، کارکنان این فرودگاه‌ها باید دوره‌های تخصصی مدیریت فرودگاهی را گذرانده باشند.

رئیس واحد آموزش شرکت نفت فلات قاره ایران با بیان اینکه این دوره برای نخستین‌بار برای کارکنان شرکت نفت فلات قاره ایران برنامه‌ریزی و اجرا شده است، گفت: این شرکت با بیشترین تعداد کارکنان در این دوره حضور یافت که این موضوع نشان‌دهنده میزان اهمیت برگزاری دوره است و اطلاعات جامع و به‌روزی که در این دوره به همکاران ارائه شده است در راهبری و مدیریت فرودگاه بسیار مفید خواهد بود.

مولاوردی‌خانی با تاکید بر لزوم به روزسانی مداوم اطلاعات و دانش کارکنان در زمینه مطالب مربوط به استاندارد و ایمنی فرودگاهی، تصریح کرد: در آینده نزدیک با برنامه‌ریزی انجام شده و تائید روسای دانشکده هواپیمایی کشوری، دوره‌های جدید پیشرفته و تکمیلی در این زمینه برای همکاران برگزار خواهد شد.

رئیس واحد آموزش شرکت نفت فلات قاره ایران، هدف نهایی برگزاری این دوره‌ها را افزایش ایمنی فرودگاه‌ها عنوان کرد و یادآور شد: این دوره‌های آموزشی کمک می‌کند راهبری و مدیریت فرودگاه از سوی همکاران به‌روزتر شود و ایمنی فرودگاه‌ها و پروازها افزایش یابد.

4/26852

منبع: روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران


کلمات کليدي
دوره آموزشی، مدیریت فرودگاهی، فلات قاره
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


صرفه‌جویی 8 میلیارد ریالی با راه‌اندازی یک دستگاه کمپرسور در لاوان
برگزاری دوره آموزشی مقررات صدور پروانه انجام کار در پایانه نفتی خارگ
دوره آموزشی تفکر استراتژیک برگزار شد