14:341398/4/15

آغاز بهسازی جاده روستاهای منطقه تمبی چم فراخ مسجدسلیمان

به همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، عملیات اجرایی بهسازی و مرمت جاده روستاهای منطقه تمبی چم فراخ آغاز شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، این پروژه در تاریخ 25 خرداد به همت مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان آغاز و قرار است در مدت زمان 8 ماه به سرانجام برسد.

با اجرای این پروژه که با مساعدت مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و همت مجموعه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان جهت عمل به تعهدات و مسئولیت های اجتماعی این شرکت تعریف و به مرحله اجرا رسیده مشکلات عبور و مرور و دسترسی روستاهای چوب سرخ، چم فراخ، تمبی، پنبه کار، تلبمن، چهاربیشه و اکبر آباد بخش گلگیر مسجدسلیمان که در مجموع 2000 نفر را در بر می گیرد به مرکز این شهرستان مرتفع می شود.

مدیر مهندسی و ساختمان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در این ارتباط گفت: این پروژه با هدف تسهیل در دسترسی بالغ بر 2000 نفر ساکنان روستاهای بخش گلگیر مسجدسلیمان به مراکز بهداشتی-درمانی و آموزشی شهر مسجدسلیمان اجرا می شود.

مهرداد آقابیگی افزود: این پروژه 17300 متر طول و 7 متر عرض دارد و طی آن اصلاح هندسی قوس ها، احداث پل، ترمیم پل های موجود، اصلاح روسازی مسیر شامل قشرهای زیر اساس و اساس و آسفالت گرم و در خاتمه نصب گارد ریل و تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی و خط کشی انجام می شود.

2/26821

منبع: روابط عمومی شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، بهسازی جاده
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


نفتی‌ها از هیچ کمکی برای خدمت‌رسانی به شهروندان مسجدسلیمانی دریغ نمی‌کنند
عملیات آسفالت جاده روستایی مسجدسلیمان به ایذه آغاز شد
مسجدسلیمان می‏‎تواند به قطب بزرگ گردشگری صنعتی در کشور مبدل شود