دوشنبه 5 اسفند 1398   19:09:20
14:241398/4/23

تقدیر استاندار خوزستان از روابط عمومی نفت

شرکت نفت و گاز اروندان به عنوان روابط عمومی شایسته تقدیر در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره سلام انتخاب شد و از سوی غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان مورد تقدیر قرار گرفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در آیین اختتامیه جشنواره سلام که با هدف انتخاب روابط عمومی های برتر استان خوزستان برگزار شد، روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، روابط عمومی شایسته تقدیر به علت مدیریت اطلاع رسانی در بحران سیل اخیر استان شناخته شد.

گفتنی است، ایجاد ستاد خبری مشترک با فرمانداری خرمشهر علاوه بر اطلاع رسانی عملکرد این شرکت در ارائه خدمات به سیل زدگان از طریق مصاحبه مدیران ارشد آن و پخش گزارش های خبری از طریق رادیو و تلویزیون سراسری و استانی را می توان از اهم اقدام های روابط عمومی نفت و گاز اروندان در مدیریت اطلاع رسانی رویداد سیل اخیر خوزستان دانست.

استاندار خوزستان در متن تقدیر خود حضور میدانی در عرصه، اطلاع رسانی شفاف و انتشار به موقع و درست اخبار سیل را از عناصر مهم هدایت افکار عمومی در راستای کاهش خسارات دانست و روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان را در این موارد، موفق توصیف کرد.

2/270003

منبع: روابط عمومی شرکت اروندان


کلمات کليدي
استاندار خوزستان، روابط عمومیروابط عمومی، شرکت نفت و گاز اروندان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
رویکرد خودکفایی در صنعت نفت، منافع خوزستان را تضمین می‎کند
غرب کارون، ظرفیت زیادی برای تولید و اشتغالزایی دارد
همکاری با دانشگاه در مسیر توسعه فناورانه دارخوین
  • 1398/10/9 دوشنبه همکاری با دانشگاه در مسیر توسعه فناورانه دارخوین
    مخزن فهلیان میدان دارخوین به جهت سازوکار تزریق امتزاجی گاز، میدانی خاص به شمار می‌آید. از همین رو در ابتدای امضای قرارداد توسعه فناورانه این میدان، مقرر شد ابتدا دانشگاه امیرکبیر (طرف قرارداد) به بررسی و بهینه‌سازی سناریوی کنونی ازدیاد برداشت از میدان اقدام کند و در ادامه درباره سناریوهای تکمیلی یا جایگزین سناریوی کنونی مطالعه و بررسی کند.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید