دوشنبه 5 اسفند 1398   19:11:02
13:281398/4/25
به میزبانی مرکز آموزش محمودآباد
دوره‌های آموزشی بدو استخدام کارکنان فلات قاره برگزار می‎شود

دوره‌های آموزشی بدو استخدام برای 32 نفر از کارکنان شرکت نفت فلات قاره ایران که از فارغ‌التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت هستند، روز شنبه (22 تیرماه) در مرکز آموزش نفت محمودآباد آغاز شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در مراسم افتتاحیه این دوره‌ها که با حضور مهرشاد جانبازخوی، مدیر منابع انسانی شرکت نفت فلات قاره، امید ، رییس آموزش، گرجی، رییس مرکز آموزش محمودآباد و کارکنان این شرکت برگزار شد، رییس مرکز آموزش محمودآباد به معرفی ظرفیت‌های آموزشی این مرکز و شرایط این دوره‌ها پرداخت.

مدیرمنابع انسانی شرکت نفت فلات قاره ایران نیز در سخنانی ضمن تشکر از مسئولان مرکز آموزش محمودآباد در برگزاری این دوره‌ها، مطالبی در خصوص فرایند جذب کارکنان و اهمیت بالای اجرای دوره‌های آموزشی برای حضور کارکنان تازه استخدام در مناطق عملیاتی شرکت نفت فلات قاره ایران بیان کرد.

امید مولاوردیخانی، رییس آموزش شرکت نفت فلات قاره ایران نیز به تشریح برنامه‌های آموزشی این شرکت پرداخت و در مورد اهمیت برگزاری دوره‌های بدو استخدام در تبدیل وضعیت کارکنان در آینده توضیح داد.

گفتنی است، دوره‌های آموزشی بدو استخدام، به مدت دو ماه و حدود 300 ساعت برنامه آموزشی برای دو گروه از کارکنان در مرکز آموزش نفت محمودآباد برگزار می شود.

22490/4

منبع: روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره


کلمات کليدي
دوره آموزشی، بدو استخدام
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
برگزاری دوره آموزشی مقررات صدور پروانه انجام کار در پایانه نفتی خارگ
دوره آموزشی تفکر استراتژیک برگزار شد
دوره آموزشی بررسی تیپ‌های شخصیتی ویژه کارکنان برگزار شد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید