16:201398/4/31

نشست شورای مدیریت منابع انسانی شرکت نفت فلات قاره برگزار شد

ششمین نشست شورای مدیریت منابع انسانی شرکت نفت فلات قاره ایران، به میزبانی منطقه عملیاتی قشم برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در این نشست که با حضور مدیر منابع انسانی شرکت نفت فلات قاره ایران، روسا و سرپرستان این مدیریت و نیز روسا و معاونان امور اداری مناطق عملیاتی برگزار شد، رضاحقیقی، رییس منطقه قشم، به ارائه گزارشی از وضعیت منطقه قشم و فرصت‌های توسعه اقتصادی کشور در این منطقه پرداخت.

مهرشاد جانبازخوی، مدیر منابع انسانی شرکت نفت فلات قاره ایران نیز ضمن تاکید بر اهمیت گزارش‌دهی در حوزه منابع انسانی، ضرورت اطلاع متقابل همکاران از فعالیت‌های این حوزه را یادآور شد و حل چالش‌های بخش منابع انسانی را منوط به پیگیری عملی و نظام‌مند دانست.

وی در ادامه با ارائه گزارشی از وضعیت نیروی انسانی شرکت نفت فلات قاره و چالش‌های موجود، تعریف شاخص‌های مرتبط با بهبود مستمر را در مدیریت منابع انسانی یک ضرورت و عاملی پیش برنده قلمداد کرد و با اشاره به سختی کار در مناطق عملیاتی، از پیگیری اهداف و برنامه‌های این شرکت در سطوح مختلف وزارت نفت و نیز حمایت‌های وزیر نفت از برنامه‌های پیشنهادی شرکت نفت فلات قاره ایران، خبر داد.

در روز نخست این نشست، روسا و معاونان امور اداری مناطق عملیاتی شرکت نفت فلات قاره، به بیان فعالیت‌ها و چالش‌های هر منطقه پرداختند و پیشنهادها و راهکارهای کارشناسی مورد بحث و تبادل نظر  قرار گرفت.

روز دوم همایش به بازدید از تاسیسات منطقه و دیدار با همکاران واحدهای عملیاتی منطقه قشم اختصاص یافت. در این بازدید که با همراهی رییس منطقه قشم صورت گرفت، مدیر منابع انسانی ضمن شنیدن گزارش معاون پالایشگاه گاز، با اشاره به تاکید مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران، مبنی بر اولویت دادن به حل مشکل نیروی انسانی بخش‌های فنی و عملیاتی مناطق، برنامه‌ریزی بهتر برای توجه بیش از پیش به مشکلات مطرح شده از سوی منطقه را به همکاران ستادی یادآور شد.

4/2702

منبع: روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران


کلمات کليدي
منابع انسانی، فلات قاره
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


اخبار مرتبط
جلوگیری از هزینه‌های پدیده خوردگی با احیای بسترهای آندی تاسیسات منطقه سیری
افزایش سقف پرداخت فوق‌العاده‌های تخصصی، انگیزه کار عملیاتی در دریا را افزایش داد
دستور وزیر نفت درباره فوق‌العاده تخصصی کارکنان شاغل در دریا
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید