12:251398/5/23
با برگزاری مراسم افتتاحیه؛
چهارمین دوره ارزیابی عملیاتی تخصصی آتش‌نشانان شرکت ملی نفت ایران کلید خورد

در پایان دومین روز چهارمین دوره ارزیابی عملیاتی تخصصی آتش‌نشانان شرکت ملی نفت ایران، تیم‌ نفت و گاز پارس در جایگاه اول، تیم‌های شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز کارون، بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی و معاونت امور پشتیبانی به طور مشترک در جایگاه دوم و شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در جایگاه سوم قرار گرفتند.


به گزارش خبرنگار NIOC، با برگزاری مراسم افتتاحیه، چهارمین دوره ارزیابی عملیاتی تخصصی آتش‌نشانان شرکت ملی نفت ایران در صبح روز سه‌شنبه (22 مرداد ماه) با حضور 13 تیم از شرکت‌های فرعی و تابعه شرکت ملی نفت ایران در محل مجتمع ورزشی، آموزشی و مرکز آموزش نفت محمودآباد، کار خود را آغاز کرد.

در پایان دومین روز این دور از ارزیابی از بین تیم‌های شرکت‌کننده، تیم‌ نفت و گاز پارس در جایگاه اول، تیم‌های شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز کارون، بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی و معاونت امور پشتیبانی به طور مشترک در جایگاه دوم و شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در جایگاه سوم قرار گرفتند.

شرکت‌کنندگان در روز دوم در مواد نردبان طنابی و استفاده از PPE و حمل هوز با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در روز سوم این دوره ارزیابی شرکت کنندگان ماده عملیات امدادی و اطفای حریق (4 در 100) را به اتمام رساندند و در حال برگزاری ماده عملیات عبور از موانع (100 متر) هستند.

چهارمین دوره ارزیابی عملیاتی تخصصی آتش‌نشانان شرکت ملی نفت ایران با حضور 13 تیم از 21 تا 25 مرداد ماه در مجتمع ورزشی، آموزشی و مرکز آموزش نفت محمودآباد در حال برگزاری است.

7/19571
کلمات کليدي
چهارمین ارزیابی عملیاتی تخصصی آتش نشانان، شرکت ملی نفت ایران، آتش نشانان، ارزیابی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


تکمیل 53 پروژه در هفته دولت/ سال آینده 190 پروژه عمرانی با اعتبار 190 میلیارد تومان تکمیل می‎شود
نتایج ارزیابی نشان از آمادگی بالای آتش‌نشانان نفت دارد
آتش‌نشانان شرکت ملی نفت ایران ارزیابی می‌شوند
  • 1398/5/18 جمعه آتش‌نشانان شرکت ملی نفت ایران ارزیابی می‌شوند
    با برنامه‌ریزی و هماهنگی مدیریت HSE شرکت ملی نفت ایران، چهارمين دوره ارزيابي آمادگی عملياتي- تخصصي آتش‌نشانان شركت ملي نفت ايران، با هدف ایجاد انگیزه و ارتقای توان جسمی، فنی و عملیاتی آتش نشانان برگزار می‌شود.