دوشنبه 5 خرداد 1399   13:56:34
10:071398/6/10

بازدید دانشجویان دانشگاه امام صادق (ع) از پارس جنوبی

جمعی از دانشجویان دانشگاه امام صادق (ع) با حضور در استان بوشهر از طرح‌های در حال توسعه پارس جنوبی بازدید کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، جمعی از دانشجویان دانشگاه امام صادق (ع)، هفته گذشته در سفری به منطقه عسلویه و کنگان از پروژه‌های در حال توسعه پارس جنوبی بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید با حضور در طرح توسعه فاز 14 و ارائه توضیحاتی از سوی کارشناسان این طرح، کلیه مراحل طراحی و ساخت، میزان پیشرفت فیزیکی پروژه در بخش‌های مختلف خشکی، دریا، خط لوله و حفاری برای دانشجویان تشریح شد.

در ادامه، بازدیدکنندگان از پروژه در حال ساخت بندر خدماتی-صادراتی تنبک و همچنین تاسیسات پالایشگاه فاز 13 میدان گازی پارس جنوبی که در اسفند ماه سال 97 با حضور رییس‌جمهوری و وزیر نفت به بهره‌برداری رسیده بود بازدید کردند و با حضور در اتاق کنترل مرکزی (CCR) و به موازات توضیحات مهدی قربان، رییس پروژه سایت خشکی این پالایشگاه، از نزدیک با جزییات روند تولید، فرآیندسازی گازترش و همچنین نحوه نظارت بر عملکرد پالایشگاه آشنا شدند.

دیدار از اسکله بندری پارس و مجتمع پتروشیمی بوشهر و آشنایی با فرآیندهای پساتولید گاز شیرین و مشتقات گازی در این مجتمع از دیگر برنامه‌های تدارک‌ دیده شده برای دانشجویان دانشگاه امام صادق (ع) بود که در دومین روز از این سفر انجام شد.

7/19701
کلمات کليدي
نفت و گاز پارس، پارس جنوبی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
 خواست ملت ایران در برداشت از پارس‌جنوبی محقق شد
تغییر در راهبری نیروگاه متمرکز پارس جنوبی
توضیحات وزارت نفت به گزارشی درباره فاز ۱۱ پارس جنوبی
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید