13:401398/6/11

تجهیز منطقه عملیاتی آغار و دالان به کارگاه آموزش رایانه

منطقه عملیاتی آغار و دالان، دی و سپیدزاخور با هدف افزایش کیفیت دوره های آموزشی و کاهش هزینه ها به کارگاه آموزشی رایانه مجهز شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، با توجه به اهمیت آموزش و تأثیر آن بر تواتمند سازی نیروی انسانی، کارگاه آموزشی رایانه با ظرفیت ۱۵ نفر در منطقه علمیاتی آغار و دالان راه اندازی شد.

این کارگاه آموزشی به سیستم ویدئو پروژکتور و تجهیزات آموزشی لازم برای برگزاری دوره های آموزشی ICDL، زبان انگلیسی و آموزش های مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مجهز است.

با راه اندازی این کارگاه آموزشی به دلیل عدم نیاز به اعزام همکاران به مراکز آموزشی خارج از منطقه و سازمان، افزون بر صرفه جویی در زمان، هزینه های آموزش کارکنان نیز کاهش می یابد و فرصت استفاده از ظرفیت های این کلاس برای تمامی کارکنان نفت و گاز زاگرس جنوبی در ستاد شیراز و دیگر مناطق عملیاتی نیز فراهم شده است.

منطقه عملیاتی آغار و دالان، دی و سپید زاخور یکی از پنج منطقه عملیاتی شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی است که در جنوب استان فارس و در مجاورت شهرستان های فراشبند، فیروزآباد و قیر و کارزین مستقر است.

1/212521

منبع: روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی


کلمات کليدي
منطقه عملیاتی آغار و دالان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


ظرفیت تأمین گاز زاگرس جنوبی به 220 میلیون متر در روز مکعب رسید
بازدید اصحاب رسانه از منطقه عملیاتی آغار و دالان
بازدید دانشجویان دانشکده مهندسی شیراز از منطقه عملیاتی آغار و دالان