چهارشنبه 7 خرداد 1399   14:13:40
13:401398/6/11

تجهیز منطقه عملیاتی آغار و دالان به کارگاه آموزش رایانه

منطقه عملیاتی آغار و دالان، دی و سپیدزاخور با هدف افزایش کیفیت دوره های آموزشی و کاهش هزینه ها به کارگاه آموزشی رایانه مجهز شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، با توجه به اهمیت آموزش و تأثیر آن بر تواتمند سازی نیروی انسانی، کارگاه آموزشی رایانه با ظرفیت ۱۵ نفر در منطقه علمیاتی آغار و دالان راه اندازی شد.

این کارگاه آموزشی به سیستم ویدئو پروژکتور و تجهیزات آموزشی لازم برای برگزاری دوره های آموزشی ICDL، زبان انگلیسی و آموزش های مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مجهز است.

با راه اندازی این کارگاه آموزشی به دلیل عدم نیاز به اعزام همکاران به مراکز آموزشی خارج از منطقه و سازمان، افزون بر صرفه جویی در زمان، هزینه های آموزش کارکنان نیز کاهش می یابد و فرصت استفاده از ظرفیت های این کلاس برای تمامی کارکنان نفت و گاز زاگرس جنوبی در ستاد شیراز و دیگر مناطق عملیاتی نیز فراهم شده است.

منطقه عملیاتی آغار و دالان، دی و سپید زاخور یکی از پنج منطقه عملیاتی شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی است که در جنوب استان فارس و در مجاورت شهرستان های فراشبند، فیروزآباد و قیر و کارزین مستقر است.

1/212521

منبع: روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی


کلمات کليدي
منطقه عملیاتی آغار و دالان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
برگزاری رزمایش واکنش سریع برای مقابله با کرونا در منطقه عملیاتی آغار و دالان
ظرفیت تأمین گاز زاگرس جنوبی به 220 میلیون متر در روز مکعب رسید
بازدید اصحاب رسانه از منطقه عملیاتی آغار و دالان
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید