پنجشنبه 3 مهر 1399   01:19:42
13:311398/7/12

درخشش آتش‌نشانان شرکت ملی نفت ایران در ارزیابی وزارت نفت

تیم‌های شرکت ملی نفت ایران توانستند در ارزیابی آتش‌نشانان وزارت نفت نتایج خوبی در بین 17 تیم شرکت کننده در قالب چهار گروه از چهار شرکت اصلی وزارت نفت کسب کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، چهارمين دوره ارزيابي آمادگي عملياتي تخصصي آتش نشانان وزارت نفت 4 لغايت 7 مهرماه 98 در تبريز با حضور 17 تيم از چهار شركت اصلي برگزار شد.

در این دوره ارزیابی آتش‌نشانان از شرکت‌های زیرمجموعه چهار شرکت اصلی وزارت نفت در 6 بخش تخصصی سرعتی و ترکیبی مورد سنجش و پایش قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش، بخش های این دوره شامل عمليات عبور از موانع (100 متر)، عمليات امدادي و اطفاي حريق (100 * 4 متر)، عمليات استفاده از PPE و حمل هوز آتش نشاني، بالا رفتن از نردبان طنابي نجات، عمليات آب رساني از منبع به سيبل نشانه و عمليات تركيبي آتش نشاني و امداد و نجات بود.

بر همین اساس تیم‌های نفت و گاز پارس، پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی و پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد توانستند مقام‌های اول تا سوم این دوره ارزیابی را به‌خود اختصاص دهند.

علاوه بر شرکت نفت و گاز پارس که توانست جایگاه نخست را در این دوره به خود اختصاص دهد، سه تیم دیگر نماینده شرکت ملی نفت ایران یعنی تیم‌های معاونت امور پشتیبانی، شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی و شرکت نفت و گاز شرق به ترتیب توانستند جایگاه‌های چهارم، پنجم و هشتم را در بین 17 تیم شرکت کننده به خود اختصاص دهند که حاکی از آمادگی بالای آتش نشانان شرکت ملی نفت ایران است.

اهداف برگزاري این ارزيابي انتقال دانش، مهارت و تجربيات آتش‌نشانان به يكديگر در طول فرآيند ارزيابي، ارتقاي توان جسمي، فني و عملياتي آتش‌نشانان جهت مقابله با حريق و حوادث احتمالي، افزايش شناخت، هماهنگي و هم افزايي ميان آتش‌نشانان به هنگام حضور در حوادث منطقه‌اي، ارزيابي ميزان آمادگي آتش نشانان با هدف شناسايي نيروهاي برتر و توانمند در سطح وزارت نفت، توانمندسازي و آشنايي با برخي آيتم‌هاي ارزيابي مسابقات كشوري و  بين‌المللي آتش‌نشانان و همچنین ارتقاي انگيزه، نشاط و روحيه مودت و دوستي در ميان آتش‌نشانان صنعت نفت عنوان شده است.  

7/19934
کلمات کليدي
آتش نشانان، ارزیابی آتش‌نشانان وزارت نفت
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
ساخت اتاق دود تمرین‌های آتش‌‍نشانان در پالایشگاه فاز ۱۳ پارس جنوبی
چهارمین دوره ارزیابی عملیاتی تخصصی آتش‌نشانان شرکت ملی نفت ایران کلید خورد
آتش‌نشانان شرکت ملی نفت ایران ارزیابی می‌شوند
  • 1398/5/18 جمعه آتش‌نشانان شرکت ملی نفت ایران ارزیابی می‌شوند
    با برنامه‌ریزی و هماهنگی مدیریت HSE شرکت ملی نفت ایران، چهارمين دوره ارزيابي آمادگی عملياتي- تخصصي آتش‌نشانان شركت ملي نفت ايران، با هدف ایجاد انگیزه و ارتقای توان جسمی، فنی و عملیاتی آتش نشانان برگزار می‌شود.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید