پنجشنبه 3 مهر 1399   02:36:52
11:451398/7/14

سامانه پیام رسان امور کارکنان شرکت ملی حفاری راه اندازی شد

رئیس امور کارکنان مدیریت منابع انسانی شرکت ملی حفاری ایران از راه اندازی سامانه پیام رسان امور کارکنان شرکت موسوم به (سامانه پاک) خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رضا کرایی گفت: این سامانه در راستای اهداف دولت الکترونیک و طرح تکریم ارباب رجوع راه اندازی شده و در مرحله اجرایی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه این سامانه مکمل سامانه مکانیزه تسویه حساب کارکنان است، افزود: سامانه پیام رسان امور کارکنان کلیه اقدامات اداری در حوزه های مختلف از جمله ترفیعات، انتقالات، احکام حقوقی، هزینه های بهداشت و درمان، حقوق و دستمزد و ... را در بر می گیرد.

کرایی در ادامه با بیان اینکه اجرای طرح سامانه مکانیزه تسویه حساب کارکنان از مهرماه 96 و به شکل پایلوت راه اندازی شده است، گفت: این سامانه که مراحل تسویه حساب کارمند در زمان بازنشستگی را بدون حضور مکرر او  به بخش های مختلف شرکت به صورت سیستماتیک شامل می شد، رضایتمندی کارکنان را در بر داشت و همین امر زمینه ساز توسعه آن و شکل گیری سامانه  پیام رسان امور کارکنان شد.

رئیس امور کارکنان مدیریت منابع انسانی شرکت ملی حفاری ایران گفت: این سامانه که در سطح شرکت ملی نفت ایران برای نخستین باراجرایی شده است، در نتیجه هم افزایی میان کارشناسان امور کارکنان مدیریت منابع انسانی و مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی حفاری ایران طراحی و راه اندازی شده است.

23487/4

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
سامانه پیام رسان، ملی حفاری
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
فضای سبز صنعتی شرکت ملی حفاری از میانگین کشوری بیشتر است
مرکز طب صنعتی معاینات ادواری کارکنان ملی حفاری راه‌اندازی شد
ارسال سه هزار بسته فرهنگی و آموزشی به موقعیت  دستگاه های حفاری در ماه مبارک رمضان
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید