پنجشنبه 3 مهر 1399   01:57:26
08:571398/8/4

تقدیر از تلاشگران نمونه شرکت پایانه‌های نفتی ایران

در نشستی با حضور مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران، تلاشگران نمونه مدیریت عملیات شرکت پایانه‌های نفتی ایران تجلیل شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در نشستی با حضور مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران، تلاشگران نمونه مدیریت عملیات شرکت پایانه های نفتی ایران به مناسبت سالروز ملی صادرات (29 مهرماه) تجلیل شدند.

عباس اسدروز در این مراسم اظهار کرد: شما تلاشگران حوزه‌های عملیات دریایی و صادرات با توان علمی و تخصصی و ابتکار عمل نقش مهمی در انجام ماموریت اصلی شرکت در قالب دریافت، ذخیره‌سازی، صادرات و عملیات پهلودهی نفتکش را بر عهده دارید و همواره توانسته‌اید این بخش مهم از موتور محرکه اقتصاد کشور را به سرانجام رسانده و در راستای پشتیبانی و کمک به تداوم پایدار تولید نفت و گاز کشور نقش آفرین باشید.

وی افزود: مدیریت عملیات در زمره آخرین حلقه اتصال به مشتریان و ذی‌نفعان کلیدی است، جایی که مستمرا در رصد مستمر مشتریان ما قرار دارد و عملکرد حوزه عملیات در مقیاس جهانی عملکرد ما را بازتاب می‌دهد.

7/20074

منبع: روابط عمومی شرکت پایانه های نفتی ایران


کلمات کليدي
عباس اسدروز، شرکت پایانه های نفتی ایران، مدیرعامل، تجلیل، تلاشگران
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
ارزیابی مطلوب عملکرد شرکت پایانه‌های نفتی در مجمع سالانه
ساخت تجهیز کاربردی در شرکت پایانه‌های نفتی
  • 1399/6/26 چهارشنبه ساخت تجهیز کاربردی در شرکت پایانه‌های نفتی
    یک نمونه تجهیز مرتبط با گوی‌های شناور با استفاده از توان متخصصان شرکت پایانه‌های نفتی ایران و شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی بومی‌سازی شد و پس از انجام تست‌های لازم روی دو دستگاه گوی شناور پایانه میعانات گازی عسلویه نصب و عملیاتی شد.
ساختار پدافند غیرعامل خارک ارتقا می‌یابد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید