پنجشنبه 3 مهر 1399   01:34:24
14:171398/8/4

پروژه حفاظت الکترونیک سالن فرودگاه شهدای جزیره خارگ کلید خورد

عملیات اجرایی پروژه حفاظت الکترونیک فرودگاه شهدای جزیره خارک با حضور مدیرعامل و رئیس حراست شرکت پایانه‌های نفتی ایران توسط پیمانکار طرف قرارداد آغاز به کار کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با اشاره به این که حراست می‌تواند به عنوان مشاور مدیران و روسا، موجب رشد و ارتقای دستگاه‌های اجرایی شوند، اظهار کرد: نیروهای حراست چشم و گوش نظام هستند و در صدد شناسایی فرصت‌ها، ایجاد زمینه خدمت به مردم و پشتوانه و پناهگاه عناصر خدوم هستند و اگر این نقش را به خوبی ایفا کنند، مشاوری امین برای مسئولان دستگاه‌ها خواهند بود.

عباس اسدروز ضمن خرسندی از شروع عملیات اجرایی این پروژه، تأکید کرد: پیشگیری از هرگونه حادثه قبل از وقوع با استفاده از فناوری روز، یکی از اهداف و سیاست‌های راهبردی شرکت پایانه‌های نفتی ایران است .

محمد رضا سیفی، رئیس حراست شرکت پایانه‌های نفتی ایران نیز در آئین آغاز به‌کار پروژه حفاظت الکترونیک فرودگاه شهدای جزیره خارگ یادآور شد: موضوع حفاظت الکترونیک یک واقعیت مهم و قابل توجه است که با استفاده از تکنولوژی روز و حمایت از محصولات داخلی توانسته حفاظت و صیانت از نیروی انسانی، اموال بیت المال و دولت را به نحو مدرن مدیریت کند.

وی افزود: حراست شرکت پایانه‌های نفتی ایران در راستای طرح جامع حفاظت الکترونیک منطقه صنعتی، به دنبال اجرای افزایش ضریب امنیتی تاسیسات و اماکن تابعه خود با استفاده از فناوری‌های جدید است که تلاش‌های صورت گرفته برای بهبود امنیت پایدار و آرامش هموطنان است.

رئیس حراست پایانه‌های نفتی ایران تصریح کرد: این پروژه به دستور مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران و پیگیری‌های مستمر حراست شرکت پایانه‌های نفتی ایران و حمایت‌های همه جانبه رئیس سازمان حراست وزارت نفت و رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران پس از اخذ مجوزهای لازم و با رعایت کلیه مقررات و استانداردها آغاز بکار کرده است.

سیفی در پایان گفت: امیدوارم در ادامه اجرای این پروژه و در راستای توجه به پدافند غیرعامل و رعایت الزامات امنیتی و حفاظتی، امکان انجام طرح جامع حفاظت الکترونیک منطقه صنعتی فراهم شود.

7/20089
کلمات کليدي
عباس اسدروز، پروژه حفاظت الکترونیک سالن فرودگاه شهدای جزیره خارگ، محمدرضا سیفی، رئیس حراست شرکت پایانه های نفتی ایران
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
فعالیت شرکت پایانه‌های نفتی دانش‌محور است
روند پیشرفت پروژه‌های پایانه نفتی خارگ بررسی شد
وضعیت سفید و ایمن خارگ حاصل هم‎افزایی و همدلی مردم و مسئولان است
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید