جمعه 8 بهمن 1400   12:05:31
10:561400/8/24

ثبت ۲۵۵۹ عملیات تخصصی فنی در کارنامه امسال ملی حفاری

معاون شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی از ارائه ۲ هزار و ۵۵۹ عملیات تخصصی فنی و ویژه در هفت‌ماه امسال به شرکت‌های متقاضی تابع شرکت ملی نفت ایران و بخش خصوصی خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مهران مکوندی در تشریح عملکرد امسال مدیریت‌های خدمات فنی و ویژه به‌عنوان زیرمجموعه این معاونت، توضیح داد: از مجموع خدمات ارائه‌شده ۲ هزار و  ۴۲ عملیات در حوزه مدیریت خدمات فنی و ۵۱۷ عملیات در قالب خدمات ویژه بوده است.

وی گفت: فعالیت‌ها در مدیریت خدمات فنی به تفکیک شامل ۹۸ مورد عملیات اسیدکاری گسترده و ویژه، ۶۰۹  مورد سیمانکاری، ۸۰۰ مورد تزریق‌پذیری، ۱۱۵ مورد لوله‌مغزی سیار، ۱۸۸ مورد آزمایش چاه با ساق مته، ۱۷۵ مورد لوله‌گذاری چاه، ۵ مورد نصب آویزه، ۲۵ مورد آزمایش بهره‌دهی چاه، ۱۰ مورد عملیات کامل و ویژه حفاری با هوا و ثبت متراژ ۲ هزار و ۲۳ متر و ۱۷ مورد عملیات ویژه مرتبط با حفاری فروتعادلی (UBD) بوده است.

معاون شرکت ملی حفاری ایران افزود: ۸۵ مورد عملیات نمودارگیری، ۲۷۶ مورد نمودارگیری از سیال حفاری، ۱۳۷ مورد چاه‌پیمایی، ۳ هزار و ۹۹۵ متر حفاری جهت‌دار و افقی روی ۱۶ حلقه چاه، ۳۸۲ متر مغزه‌گیری و دو مورد عبور از جداره از  شمار عملیات محقق‌شده در مدیریت خدمات ویژه به‌شمار می‌آیند.

مکوندی اظهار کرد: این شرکت با توجه به ظرفیت‌های موجود از نظر تجهیزات و امکانات، همچنین برخورداری از متخصصان مجرب و کارآزموده مرتبط با خدمات یکپارچه فنی و تخصصی که مشتمل بر افزون به ۲۰  نوع عملیات تخصصی در صنعت حفاری می‌شود، برای همکاری و ارائه خدمات به شرکت‌های بهره‌بردار نفتی و شرکت‌های بخش خصوصی فعال در حوزه حفاری در زمینه تعمیر و تکمیل چاه‌های توسعه‌ای و تعمیر چاه‌های در حال بهره‌برداری آمادگی کامل دارد.

3/32430

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
شرکت ملی حفاری ایران
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
برگزاری ۱۱ همایش علمی پژوهشی در شرکت ملی حفاری ایران
آب؛ هدیه نفت به دشت سیستان
  • 1400/9/9 سه‌شنبه آب؛ هدیه نفت به دشت سیستان
    صحبت از سرزمین ناشناخته شرق ایران، یعنی سیستان و بلوچستان است که دکل و تجهیزات در قالب ۱۵۰ محموله سنگین و ترافیکی از اهواز روانه این نقطه شده تا تلاش برای رسیدن به آب را در چاه‌های آن آغاز کند.
تکمیل حفاری ۴ حلقه چاه در نفت‌شهر
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
پنجشنبه 7 بهمن 1400 17:41:52
nioc