یکشنبه 5 تیر 1401   06:22:51
09:551400/9/7

چالش‌های مناطق نفت‌خیز جنوب در حوزه پدافند غیرعامل بررسی شد

چالش‌ها و مسائل عمده شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در نشستی با حضور معاون انرژی پدافند غیرعامل و مدیرعامل و مدیران ارشد این شرکت بررسی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در این نشست که جمعه (پنجم آذرماه) با حضور عبدالرحمان کشوری، معاون انرژی پدافند غیرعامل برگزار شد بر اهمیت پدافند غیرعامل و کاهش آسیب‌پذیری نیروی انسانی، تأسیسات و خطوط لوله انتقال نفت و گاز تأکید شد.

حل تعارضات در مسیر توسعه صنعت نفت، نقش کریدور اهواز در نقل و انتقال نفت و گاز، تأمین خوراک پالایشگاه‌ها و چالش‌های موجود در جابه‌جایی آن و بازسازی و نوسازی تأسیسات نفتی بخشی از مسائل مطرح‌شده در این نشست بود.

ارائه راهکار برای افزایش امنیت تجهیزات و لوله‌های نفت و گاز، مشکلات خطوط صادراتی نفت در گناوه و کریدور امیدیه از طریق جاده‌سازی و ساخت‌وساز مناطق مسکونی، تأمین برق و امنیت انرژی و ایجاد بیمارستان سوانح از دیگر موارد عنوان شده بود.

در این نشست مدیران عامل شرکت‌های ملی حفاری ایران، نفت و گاز اروندان، پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان، خطوط لوله و مخابرات خوزستان، گاز استان خوزستان و مدیران عامل شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز تابع مناطق نفت‌خیز جنوب حضور داشتند.

1/32491

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، پدافند غیرعامل
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
تشریح اولویت‌های مناطق نفت‌خیز جنوب برای افزایش بهره‌وری
نشست هم‌اندیشی مدیریت موثر کالای پروژه در مناطق نفت‌خیز جنوب برگزار شد
تولد نخستین سازمان مدیریت یکپارچه خطوط لوله در مناطق نفت‌خیز جنوب
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
شنبه 4 تیر 1401 20:01:33
nioc