14:431397/10/30

دو انتصاب در شرکت نفت و گاز شرق

مدیران امور مالی و منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق منصوب شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، ابوالحسن محمدی، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در احکام جداگانه ای محمدجواد بریدطلایی را به‌ عنوان مدیر امور مالی و زهرا کشوری را به عنوان سرپرست مدیریت منابع انساني این شرکت منصوب کرد.

فعالیت شركت بهره برداري نفت و گاز شرق در محدوده استان‌هاي خراسان رضوي، شمالي و جنوبي با مركزيت ستاد در مشهد مقدس انجام مي گيرد كه شامل توليد گاز از ميدان هاي خانگيران و گنبدلي است و گاز مورد نياز شمال و شرق كشور را تامين می کند. گاز توليدي و مايعات گازي استحصالي نيز به پالايشگاه گاز خانگيران (شهيد هاشمي نژاد) ارسال مي‌شود.

2/25674

کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


تحقق 103 درصدی برنامه تولید شرکت نفت و گاز شرق
ضرورت کشف و توسعه میدان‎های جدید گازی در شمال شرق کشور
  • 1398/5/19 شنبه ضرورت کشف و توسعه میدان‎های جدید گازی در شمال شرق کشور
    شرکت نفت و گاز شرق به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه نفت مناطق مرکزی ایران با تولید گاز و مایعات گازی از مــیدان های خانگیـــران (مخازن مزدوران، شوریجه بی و شوریجه دی) و میدان مشترک مرزی گنبدلی در سرخس، وظیفه تامین گاز مورد نیاز استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، گلستان و استان مازندران (پس از تامین خوراک پتروشیمی خراسان و سوخت نیروگاه نکا) و بخشی از استان سمنان را برعهده دارد که با تامین گاز مصرفی این استان ها، سهم بسزایی را در راستای شکوفایی اقتصاد کشور در بخش انرژی ایفا می کند. این شرکت جزء نادر شرکت هایی است که عملیات ذخیره سازی گاز را هم انجام می دهد به نحوی که بخشی از گاز تولیدی (از میدان مزدوران) را به میدان شوریجه D در 8 ماهه نخست سال تزریق می کند تا بتوان از این ظرفیت در زمستان استفاده کرد.
نشست هم‎اندیشی مشاور امور زنان با مدیران شرکت نفت و گاز شرق برگزار شد