دوشنبه 5 اسفند 1398   00:36:52
15:341398/5/20

انتصاب مشاور امور بانوان رئیس پژوهشگاه صنعت نفت

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت، رقیه شاهملكي را به عنوان مشاور رئيس پژوهشگاه در امور بانوان منصوب كرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، جعفر توفيقي در اين مراسم انتخاب مشاور رئيس پژوهشگاه در امور بانوان را يك گام مثبت دانست و گفت: این انتصاب پیرو تاکید مشاور محترم وزير نفت در امور بانوان بر ضرورت ارتقاء اين امر به سطح مشاور و توصیه وزارت علوم در چند بخشنامه به سازمان‌هاي زير مجموعه برای گام برداشتن در این زمینه صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: بخش مهمي از سرمايه‌هاي ما در پژوهشگاه را جامعه بانوان تشكيل مي‌دهند كه در سطوح مختلف فعاليت مي‌كنند و انتخاب مشاور بانوان مي‌تواند تحول جديدي را براي اين افراد در جهت استعداد يابي و دانش‌افزايي آنها در بر داشته باشد.

رئيس پژوهشگاه صنعت نفت به سابقه فعاليت‌هاي بانوان در گذشته نيز اشاره كرد و گفت: شورای بانوان دارای پیشینه ای در سال های اخیر پژوهشگاه است كه خانم فهميه نادري سرپرستي آن را به عهده داشته اند و در اين زمينه فعاليت‌هاي بسيار مناسبي انجام و گزارش های ارزشمندی تهیه شده است.

توفیقی در ادامه این نشست از زحمات شوراي بانوان تقدير و حكم رقيه شاه‌ملكي را به عنوان مشاور رئيس پژوهشگاه در امور بانوان اهدا كرد.

شایان ذکر است این انتخاب طی فراخوان و بررسی شرایط داوطلبان و اولویت های مورد نظر صورت گرفته است .

2/27237

منبع: روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفتکلمات کليدي
پژوهشگاه صنعت نفت
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
امضای تفاهم‌نامه همکاری پژوهشگاه نفت و دانشگاه صنعتی قوچان
ضرورت توسعه فعالیت‌های پژوهشگاه صنعت نفت در غرب کشور
  • 1398/10/18 چهارشنبه ضرورت توسعه فعالیت‌های پژوهشگاه صنعت نفت در غرب کشور
    مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب بر ضرورت توسعه فعالیت‌های پژوهشگاه صنعت نفت در غرب کشور تاکید کرد و گفت: باید با بهره‌گیری از توان علمی نیروهای متخصص، واحدهای فرآیندی و شیمیایی در غرب کشور را توسعه دهیم.
پژوهشگاه صنعت نفت زمینه‌ای مطلوب برای توسعه فناوری است
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید