چهارشنبه 20 فروردين 1399   14:34:32
فرآیند مناقصه‌های 4 بسته قراردادی مناطق نفت‌خیز جنوب در مراحل پایانی است
تحقق ۱۶۳ هزار متر حفاری چاه‌های نفت و گاز در سال 98
 • 1399/1/20 چهارشنبه تحقق ۱۶۳ هزار متر حفاری چاه‌های نفت و گاز در سال 98
  مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در تشریح عملکرد این شرکت در سال ۹۸، به حفر و تکمیل ۱۱۴ حلقه چاه نفت و گاز و تحقق ۱۶۳ هزار متر حفاری اشاره کرد و گفت: با توجه به سیلاب اوایل سال در استان خوزستان و آغاز شیوع کرونا در کشور در اواخر سال، ملی حفاری در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی نیز فعالیت‌های متعددی را برنامه‌ریزی و اجرایی کرد.
مذاکرات تلفنی زنگنه با رئیس اوپک و وزیران نفت و انرژی کویت و روسیه
آخرین اقدامات مقابله با كرونا در مناطق نفت‌خيز جنوب بررسی شد
عملیات اجرایی بخش زودهنگام طرح ملی گوره-جاسک شبانه‌روزی در جریان است
عرضه نفت کوره شرکت ملی نفت در رینگ بین‌الملل بورس انرژی 
مروری بر اقدام‌های نفت در مقابله با کرونا
 • 1399/1/18 دوشنبه مروری بر اقدام‌های نفت در مقابله با کرونا
  با شیوع ویروس کرونا در کشور، نشست‌های کمیته مدیریت شرایط اضطراری سطح ۳ شرکت ملی نفت ایران در بالاترین سطح مدیریتی و با هدف ایجاد فرماندهی واحد و اتخاذ تصمیم‌های یکپارچه و هماهنگ برای مقابله با این بحران آغاز شد و شرکت‌های تابعه ملی نفت نیز راهبردهای اتخاذشده را متناسب با نوع مسئولیت‌ها و شرایط پیرامونی خود دنبال می‌کنند.
کمک ٣٠٠ میلیارد ریالی صنعت نفت برای مقابله با کرونا در استان بوشهر
 • 1399/1/17 يكشنبه کمک ٣٠٠ میلیارد ریالی صنعت نفت برای مقابله با کرونا در استان بوشهر
  فرمانده ارشد شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اعلام کرد: طبق دستور وزیر نفت و در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی صنعت نفت، گاز و پتروشیمی مستقر در پارس جنوبی، تاکنون نزدیک به ٣٠٠ میلیارد ریال برای مقابله با بیماری کرونا در استان بوشهر به‌صورت نقدی و غیرنقدی هزینه شده است.
بازدهی ۱۰۰ درصدی سکوهای گازی مدیریت تولید و عملیات شرکت نفت و گاز پارس
تکمیل حفاری 6 حلقه چاه نفت در نیمه نخست فروردین‎ماه
دستاوردهای شرکت ملی نفت ایران در سال ۹۸/ عمل به مسئولیت‎های اجتماعی و اجرای طرح‎های عام المنفعه
 • 1399/1/15 جمعه بخش دهم دستاوردهای شرکت ملی نفت ایران در سال ۹۸/ عمل به مسئولیت‎های اجتماعی و اجرای طرح‎های عام المنفعه
  شرکت ملی نفت ایران در کنار انجام فعالیت‌های بالادستی صنعت نفت که در بخش‌های اکتشاف،‌ حفاری و تولید از میادین نفت و گاز خلاصه می‌شود، توجه ویژه‌ای به انجام امور عام‌المنفعه دارد. در این میان نقش آفرینی شركت ملی نفت ایران در مدیریت و مهار حادثه سیل اخیر خوزستان، به عنوان نمونه ای از اجرای تعهدات این شركت در حوزه مسئولیت های اجتماعی، كارنامه روشنی از موفقیت این شركت در انجام خدمات عام المنفعه به جای گذاشت. شركت ملی نفت ایران در راستای سیاست های ابلاغ شده از سوی وزارت نفت و ادامه خدمات عام المنفعه خود در امداد رسانی مستمر به سیل زدگان خوزستان، جبران بخشی از آسیب های وارد شده به ساكنان این منطقه را در دستور كار قرار داده و مقرر كرده است تا ۱۳۰۰ میلیارد ریال را به ارائه خدمات عمرانی در این مناطق اختصاص دهد.
ایفای نقش مسئولیت‎ اجتماعی همگام با تولید پایدار نفت و عمل به تعهدات در مناطق نفتخیز جنوب
مهمترین اقدامات بهداشت و درمان صنعت نفت برای مقابله با کرونا تشریح شد
دستاوردهای شرکت ملی نفت ایران در سال ۹۸/ جمع‎آوری گازهای مشعل، گام بلند در مسیر حفظ محیط زیست
 • 1399/1/14 پنجشنبه بخش نهم دستاوردهای شرکت ملی نفت ایران در سال ۹۸/ جمع‎آوری گازهای مشعل، گام بلند در مسیر حفظ محیط زیست
  در نقشه ترسیم شده در توسعه پایدار صنعت نفت، رسالت شركت ملی نفت ایران در تولید صیانتی نفت و گاز تنها در مسیر حفاظت از محیط زیست قابلیت تحقق خواهد داشت. در همین راستا، حفاظت از محیط زیست به عنوان چارچوب فعالیت های توسعه ای صنعت نفت قلمداد شده و از اهمیت بالایی برخوردار است. شركت ملی نفت ایران با اولویت قرار دادن اصل پیشگیری به جای اصلاح در تمامی فعالیت ها و تصمیم گیری‌های خود طی سال گذشته، توانسته است اقدام های موثری در این حوزه انجام دهد.
نقاهتگاه 100 تختخوابی سردار شهید قاسم سلیمانی افتتاح شد
دستاوردهای شرکت ملی نفت ایران در سال ۹۸/ حمایت از ساخت داخل
 • 1399/1/13 چهارشنبه بخش هشتم دستاوردهای شرکت ملی نفت ایران در سال ۹۸/ حمایت از ساخت داخل
  شركت ملی نفت ایران در پروژه‌های مربوط به تامین ۱۰ گروه كالایی موردنیاز صنعت نفت به توفیقات قابل توجهی نائل شده است. تامین تجهیزات مذكور با بهره گیری از توان داخلی، به عنوان گامی موثر در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت نفت و در راستای حمایت از ساخت داخل و شركت های دانش بنیان تعریف شده و قراردادهای مربوط به آن به تدریج نهایی می شود. در ادامه استفاده حداكثری از توان صنعتگران داخلی، طرح بومی‌سازی ۳۰۰ قطعه و تجهیز کاربردی پرمصرف صنعت حفاری از ابتدای سال 98 کلید خورده و در عین حال استفاده از فناوری پوشش داخلی لوله‌های مغزی در میدان نفتی مسجدسلیمان، برای نخستین‌ بار در تاریخ صنعت نفت اجرایی شده است. علاوه بر اقدامات انجام شده در راستای پیاده‌سازی پروژه ده گروه كالایی، فعالیت‌های دیگری به صورت همزمان در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و استفاده حداكثر از توان تولید داخلی صورت پذیرفته است كه از جمله آن می توان به تهیه و ابلاغ دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های حمایتی در خصوص تامین اقلامی كه ساخت داخل دارند، اشاره كرد.
دستاوردهای شرکت ملی نفت ایران در سال ۹۸/ همکاری با دانشگاه‎ها و حمایت از شرکت‎های دانش بنیان
 • 1399/1/12 سه‌شنبه بخش هفتم دستاوردهای شرکت ملی نفت ایران در سال ۹۸/ همکاری با دانشگاه‎ها و حمایت از شرکت‎های دانش بنیان
  در حوزه توسعه زیرساخت های فناورانه، مهمترین اقداماتی كه از سوی شركت ملی نفت ایران صورت گرفته است، شامل حمایت از استارت آپ ها و شناسایی ظرفیت های بالقوه درون كشور به ویژه دانشگاه ها و شركت های دانش بنیان، به همراه ایجاد و راه اندازی شركت های كسب و كار می شود. شهریور 98 نیز بیژن زنگنه، وزیر نفت به همراه مسعود کرباسیان، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، از روند آماده‌سازی محل اختصاص یافته به ساخت پارک فناوری و توسعه استارت‌آپ‌ها در محل پژوهشگاه پیشین نفت و انبارهای بازرگانی ری بازدید کردند.
دستاوردهای شرکت ملی نفت ایران در سال ۹۸/ طرح‎های نگهداشت و افزایش تولید نفت
راه‌اندازی سامانه غربالگری، پایش و پیگیری بیماری کوید ۱۹ در صنعت نفت
استمرار خدمات شرکت اروندان برای مقابله با کرونا در شهرهای همجوار تاسیسات نفتی
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
نسخه قابل چاپ