دوشنبه 5 خرداد 1399   12:15:19
16:451398/6/25
ارتقاء ایمنی با راه‎اندازی سیستم آشکارساز آتش و گاز در زاگرس جنوبی

با اجرای پروژه طراحی، نصب و راه‎اندازی سیستم آشکارساز آتش و گاز (F&G)، توسط متخصصان اداره HSE، ضمن افزایش ضریب ایمنی، حدود ١٠ میلیارد ریال صرفه جویی اقتصادی در شرکت بهره‎ برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی حاصل شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با اشاره به اجرایی شدن این پروژه در دو منطقه عملیاتی این شرکت، اظهار کرد: این طرح در راستای پیشگیری، ایمن سازی ساختمان و تاسیسات، کنترل و کاهش حوادث آتش سوزی در تاسیسات عملیاتی و تعدادی از اماکن اداری و اقامتی این شرکت در دو منطقه عملیاتی نار و کنگان و آغار و دالان اجرا شده است.

حمید ایزدی افزود: سیستم های آشکارساز گاز و آتش (Fire and Gas Detection System) در سایت‎ های صنعتی و ساختمان‎ ها با هدف سنجش تمام وقت میزان انتشار گازهای خطرناک و همینطور اعلام حریق با صرف هزینه های بالا اجرا می شود.

این پروژه توسط کارشناسان اداره اچ اس ای ستاد زاگرس جنوبی و منطقه عملیاتی نار و کنگان در 6 بلوک از استراحتگاه کارکنان واقع در کمپ میلاد، ساختمان مرکزی اداره مخابرات کمپ میلاد، مجتمع کارگاهی ناحیه نار شامل کارگاه تهویه، کارگاه ابزار دقیق، کارگاه مکانیک، کارگاه برق، کارگاه الکترونیک، آزمایشگاه، مخابرات، ایستگاه پمپ بنزین و سوله ژنراتور و ساختمان های اداری، انبار، کارگاه‎ های تعمیر شیرآلات و... خدمات فنی چاه ها منطقه عملیاتی آغار و دالان اجرا شده است.

2/27519




کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، ایمنی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
شرکت زاگرس جنوبی به رزمایش کمک‌های مومنانه پیوست
صرفه جویی ۴ میلیارد ریالی با تعمیر دستگاه مولد برق در منطقه عملیاتی نار و کنگان
تحقق کامل برنامه‎ تولید در شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید