جمعه 9 اسفند 1398   00:16:33
09:151398/7/13
تشریح جدیدترین اقدامات ستاد اربعین صنعت نفت جنوب

در تازه ترین اقدام ستاد اربعین صنعت نفت جنوب، 2 جایگاه سیار سوخت در مرز چذابه مستقر شد و ۲۴ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی اختصاص یافت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، با هماهنگی ستاد اربعین صنعت نفت جنوب، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز استان خوزستان 2 جایگاه سیار سوخت رسانی در مرز چزابه مستقر کرد.
این جایگاه ها برای تامین سوخت موردنیاز اتوبوس‌هایی که به زائران اربعین حسینی خدمات ارائه می‌دهند، به صورت شبانه روزی تا پایان ماه صفر فعال خواهند بود. شرکت های توزیع کننده گاز مایع متعهد شده اند که تعداد 10 هزار سیلندر برای 300 باب موکب در مرز چزابه توزیع کنند.
 
همچنین از سوی ستاد اربعین صنعت نفت جنوب تا كنون ۲۴ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی اختصاص یافته است. این دستگاه ها که شامل جرثقیل، لودر، کمپرسی، کشنده و کفی، تانکر آب، مینی بوس، دوکابین و خودرو سواری هستند، از سوی شرکت های تابع وزارت نفت در استان خوزستان تامین و در مرزهای چذابه و شلمچه مستقر شده اند و تا پایان راهپیمایی اربعین و بازگشت زوار آماده خدمت هستند.

شماره خبر: 18896/3
کلمات کليدي
ستاد اربعین صنعت نفت جنوب
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید