جمعه 9 اسفند 1398   00:16:18
09:331398/7/14
قدردانی دبیر ستاد اربعین استان خوزستان از خدمات صنعت نفت

چهارمین جلسه هماهنگی ستاد اربعین صنعت نفت جنوب با حضور دبیر ستاد اربعین خوزستان، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان، اعضای ستاد اربعین حسینی صنعت نفت جنوب و برخی از نمایندگان شرکت های تابع وزارت نفت به میزبانی شرکت نفت و گاز اروندان برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در این نشست جهانگیر پورهنگ، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان ضمن ابراز خرسندی از میزبانی این جلسه و تاکید بر ارائه خدمات به موقع و بهینه به زائران حسینی، گفت: بر اساس گزارش های واصله، اقدام های صورت گرفته از طرف ستاد اربعین صنعت نفت جنوب رضایت بخش ارزیابی شده و به صورت کاملا متمرکز و منسجم در حال مستند سازی و اطلاع رسانی است.

رضا نجاتی، دبیر ستاد اربعین استان خوزستان نیز از خدمات ارائه شده صنعت نفت به زائران اربعین حسینی قدردانی کرد و افزود: نگهداری از اموال صنعت نفت، که برای ارائه خدمات در اختیار سایر سازمان ها و نهادهاست، الزامی شرعی و قانونی بوده و باید نهایت دقت در حفظ این اموال صورت پذیرد.

حجت الاسلام رضا حیدری، مسئول امور فرهنگی و ستاد اقامه نماز نیز حضور و حمایت همه جانبه و متمرکز مدیران ارشد صنعت نفت در جنوب را موجب دلگرمی مردم و سایر نهادها دانست و تلاش های ستاد اربعین صنعت نفت جنوب را از تاثیرگذارترین اقدام ها در راستای خدمات رسانی به زوار حسینی برشمرد.

ارائه گزارش عملکرد ستاد اجرایی اربعین حسینی از سوی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان (وزارت نفت-جنوب)، پیگیری و جمع بندی آخرین اقدام ها و پیشرفت کار در پایانه های چذابه و شلمچه، گزارش عملکرد اعزام ماشین آلات و همچنین گزارش کمیته اطلاع رسانی و مستندسازی از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.

در پایان بر ارائه خدمات بیشتر از سوی شرکت های تابعه و لزوم برقراری ارتباط بیشتر جهت ارائه اخبار و گزارش ها تاکید شد.

18906/3
کلمات کليدي
ستاد اربعین صنعت نفت جنوب، اربعین
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
فعالان ستاد اربعین حسینی صنعت نفت جنوب تجلیل شدند
فیلم/ گزارش ستاد اربعین صنعت نفت - بخش سوم
عملکرد متمرکز ستاد اربعین صنعت نفت می‌تواند برای سایر شرکت‌ها الگو باشد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید