جمعه 9 اسفند 1398   00:12:02
10:441398/7/20
با هدف تامین نیازهای زائران اربعین انجام شدانتقال بیش از 40 دستگاه کانکس و خودرو به پایانه‌های مرزی شلمچه و چزابه

مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران از انتقال بیش از 40 دستگاه کانکس و انواع خودروهای سبک و سنگین به موقعیت پایانه های مرزی شلمچه و چزابه در استان خوزستان خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سید عبدالله موسوی گفت: این تجهیزات با هدف تامین نیازهای زائران از سوی شرکت ملی حفاری ایران سازماندهی و در اختیار ستاد اربعین حسینی صنعت نفت خوزستان قرار گرفت.

وی افزود: این تجهیزات که از سوی مدیریت خدمات و با همکاری پایگاه مقاومت بسیج شرکت ملی حفاری به منطقه ارسال شد، شامل 20 دستگاه کانکس خوابگاهی، بهداشتی و آشپزخانه  کامل با ملزومات و متعلقات لازم است.

موسوی اظهار کرد: حسب اعلام نیاز ستاد اربعین حسینی استان خوزستان و با هماهنگی ستاد اربعین صنعت نفت کانکس های خوابگاهی و بهداشتی برای اسکان ماموران پلیس راهوار، نیروهای انتظامی و حراستی، موکب صنعت نفت و همچنین تیم های پزشکی جهادی مستقر در موقعیت های مورد اشاره قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: با توجه به اجتماع پر شور زائران برای عزیمت به کربلا در چند روز اخیر تعداد 13 دستگاه خودرو یخچال دار برای حمل و توزیع یخ در مناطق مرزی شلمچه و 5 دستگاه کامیون اتاق دار جهت حمل آب آشامیدنی به آنسوی مرز از سوی این شرکت تامین و کار خدمات رسانی در این موقعیت ها را با هماهنگی ستاد اربعین حسینی صنعت نفت در جنوب  برعهده دارند.

وی افزود: تخصیص 2 دستگاه خودرو سبک، تعدادی تریلر، جرثقیل و خودروهای ویژه برای حمل کانکس ها و امکانات جهت  برپایی مواکب و اعزام نیروی تخصصی در این زمینه، تهیه 2 هزار قوطی غذای کنسرو شده و اعزام گروه های فرهنگی و رسانه ای بخش دیگری از اقدام های شرکت ملی حفاری ایران در راستای تامین نیازهای مورد درخواست ستاد اربعین حسینی به شمار می آید.

موسوی حضور مستمر نمایندگان این شرکت در نشست های ستاد اربعین حسینی صنعت نفت و استان خوزستان را یادآور شد و افزود: تامین نیازهای اعلام شده از سوی ستاد در اولویت و دستور کار مدیریت و بخش های دست اندرکار در این شرکت تعریف شده است.

4/27725

منبع: کمیته اطلاع رسانی ستاد اربعین صنعت نفت


کلمات کليدي
موسوی، حفاری، ستاد اربعین حسینی، اربعین
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
شمار چاه‌های نفت و گاز حفر شده در سال جاری به 100 حلقه رسید
واگذاری سومین دکل حفاری ساخت جهاد دانشگاهی تا اواسط سال آینده/ آمادگی ملی حفاری، برای مشارکت همه جانبه در طرح نگهداشت و افزایش تولید ۲۸ مخزن نفتی
حفاری چاه‎های نفت و گاز از 171 هزار متر گذشت
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید