جمعه 9 اسفند 1398   00:29:36
09:131398/7/21
جابجایی 3000 زائر اربعین تا مرز چذابه و شلمچه/ خدمات درمانی صنعت نفت به زائران ادامه دارد

جایجایی 3 هزار زائر اربعین حسینی از اهواز تا مرزهای چذابه و شلمچه به وسیله اتوبوس ها و مینی بوس های شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب انجام شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد اربعین صنعت نفت، با هماهنگی به عمل آمده با ستاد اربعین استانداری خوزستان، 53 دستگاه اتوبوس و 36 دستگاه مینی بوس از سوی مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید مناطق نفت خیز جنوب برای جابجایی رایگان زائران اربعین حسینی تا پایانه های مرزی و بالعکس اختصاص یافت.

با استفاده از این دستگاه ها تا 19 مهر ماه، 3 هزار نفر از اهواز به پایانه های مرزی چذابه و شلمچه منتقل شدند و کار جابجایی زائران تا پایان اربعین و بازگشت زوار ادامه دارد.

خدمات بهداشتی و درمانی صنعت نفت به زائران اربعین

بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به زائران اربعین حسینی خدمت رسانی می کند.

بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز به منظور خدمات رسانی به زائران اربعین ضمن شرکت در جلسات کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی دانشگاه علوم پزشکی اهواز همکاری تنگاتنگ با این کمیته دارد.

اعزام یک پزشک، یک پرستار مرد و یک پرستار زن برای ارائه خدمت به زائران بیمار و آموزش بهداشت به زائران اربعین در درمانگاه مربوط به اورژانس دانشگاه و اعزام کارشناس بهداشت محیط برای نظارت بهداشتی در موکب شهدای مدافع حرم حوزه شهید تندگویان از جمله خدمات بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز است.

طراحی بنرهای مختلف به منظور آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به زائران درخصوص موارد مهم حوزه سلامت و بهداشت نیز از دیگر اقدام های کمیته سلامت ستاد اربعین صنعت نفت جنوب است.

3/27811
کلمات کليدي
اربعین، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، ستاد اربعین صنعت نفت
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
بازسازی بیش از 1500 شاخه انواع لوله‌ جداری حفاری در مناطق نفت‎‌خیز جنوب
قرارداد طرح بهبود بازيافت، افزايش توليد و بهره‌برداري از ميدان‎های پارسي و پرنج امضا شد
تعامل مناطق نفت‎خیز جنوب و شهرداری اهواز افزایش می‎یابد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید