جمعه 9 اسفند 1398   00:19:53
16:581398/7/22
مشارکت طرح‌های غرب کارون در خدمت‌رسانی به زائران اربعین

طرح‌های مختلف فعال در غرب کارون اعم از آزادگان شمالی، آزادگان جنوبی، یادآوران، یاران شمالی، نیروگاه غرب کارون و طرح خطوط لوله و تأسیسات جانبی انتقال نفت خام میدان‌های این منطقه، در زمینه خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی مشارکت فعالی داشته‌اند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، شهرام فرضی، نماینده شرکت مهندسی و توسعه نفت در ستاد اربعین صنعت نفت جنوب با بیان این مطلب گفت: شرکت متن در مسیر عمل به مسئولیت اجتماعی با حضور فعال در نشست‌های این ستاد، اقدام به شناسایی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های بالقوه طرح‌های توسعه‌ای مستقر در منطقه غرب کارون کرده است.

وی کانکس و ماشین‌آلات سبک و سنگین را از جمله اقلام تحویل‌شده به ستاد اربعین برشمرد و گفت: این همکاری‌ها تا پایان راهپیمایی اربعین ادامه خواهد داشت.

نماینده شرکت در ستاد اربعین با اشاره به نزدیکی نسبی طرح‌های توسعه‌ای این شرکت به مرز چذابه و با توجه به تعیین فرمانداری شهرستان هویزه به عنوان معین این منطقه، از تمرکز فعالیت‌های شرکت مهندسی و توسعه نفت در مرز چذابه خبر داد و عنوان کرد: این اقدام‌ها با هدف تسریع در تأمین تدارکات و کمک به برقراری امنیت راهپیمایان اربعین حسینی انجام می‌شود.

وی اظهار کرد: امسال ستاد ویژه‌ای متشکل از شرکت‌های تابع وزارت نفت با عنوان «ستاد اربعین حسینی صنعت نفت جنوب» شکل گرفته است که شرکت مهندسی و توسعه نفت هم در این ستاد حضور دارد.

1/27719

منبع: روابط عمومی شرکت متن


کلمات کليدي
غرب کارون، اربعین، ستاد اربعین صنعت نفت، شرکت متن
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
تشریح اقدامات نفت برای جلوگیری از انتشار کرونا در غرب کارون
غرب کارون، ظرفیت زیادی برای تولید و اشتغالزایی دارد
برگزاری آیین کلنگ زنی و احداث کارخانه جمع آوری و فرآورش گازهای مشعل در منطقه غرب کارون
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید