پنجشنبه 8 اسفند 1398   23:20:58
14:251398/7/23
تدارک ستاد اربعین صنعت نفت برای برگشت زائران اربعین از مرز چذابه

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان (وزارت نفت - جنوب) گفت: از سوی ستاد اربعین حسینی صنعت نفت در استان خوزستان ۴۰ دستگاه اتوبوس و ۲۰ دستگاه مینی بوس برای برگشت زائران از پایانه مرزی چذابه به اهواز اختصاص یافت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد اربعین حسینی صنعت نفت در جنوب، عباس ممبینی افزود: این وسایل نقلیه از 24 تا 29 مهرماه به مدت 6 روز زائران را از پایانه مرزی چذابه به اهواز انتقال می دهند.

وی با اشاره به فعالیت موکب حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان نفت در این منطقه از هفتم مهرماه سال جاری، اظهار کرد: با توجه به سیاست های وزارت نفت مبنی بر انسجام در خدمات رسانی و انجام کار به صورت متمرکز، تمامی خدمات شرکت های تابع صنعت نفت، در این ستاد سازماندهی و با هماهنگی و همکاری ستاد اربعین حسینی استان خوزستان در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه و آنسوی مرز ارائه می شود.

ممبینی در همین ارتباط به ایجاد زائرسرا با ظرفیت 400 نفر در چذابه، تامین نزدیک به 50 دستگاه کانکس های خوابگاهی، بهداشتی، آشپزخانه و همچنین خودروهای سبک، سنگین و ویژه از جمله کامیون اشاره کرد.

وی تامین خودروهای یخچال دار، کشنده، تانکر آب، لود، گریدر، لیفتراک، جرثقیل و خودروهای سبک کمک دار برای تامین نیازهای منطقه، نیروهای خدمات رسان و مواکب را به عنوان دیگر اقدام های این ستاد معرفی کرد که با همکاری نیروهای بسیجی به انجام رسیده است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان نفت تاکید کرد: اختصاص دو دستگاه کامیون به ستاد عتبات عالیات استان برای انتقال روزانه حدود یک هزار قالب یخ و نان مورد نیاز مواکب از شادگان و اهواز، استقرار مخزن 5 هزار لیتری گازوییل برای تامین نیاز خودروهای مستقر در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه، ارائه 39 سرویس اتوبوس برای جابجایی زائران و  توزیع 160 هزار بطری آب معدنی بخش دیگری از اقدام های به عمل آمده از سوی ستاد اربعین حسینی صنعت نفت و حوزه شهید تند گویان به شمار می آید.

وی افزود: در بخش فرهنگی نیز ستاد اربعین حسینی و موکب شهدای مدافع حرم صنعت نفت جنوب نسبت به برگزاری نمازهای یومیه جماعت با حضور زوار، توزیع 10 هزار بسته فرهنگی حاوی تصاویر شهدای محور مقاومت، شهدای مدافع حرم و برگزاری زیارت عاشورا و همچنین تهیه و توزیع یک هزار بسته فرهنگی ویژه کودکان در مسیر تردد زائران اقدام کرده است.

ممبینی در ادامه از پشتیبانی و حمایت های مدیران عامل شرکت ها، روابط عمومی ها و پایگاه های بسبج  تابعه صنعت نفت در جنوب قدردانی کرد.

23548/4
کلمات کليدي
اربعین حسینی، عباس ممبینی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان، خدمات به زائران، کمیته اطلاع رسانی و مستند سازی ستاد اربعین حسینی صنعت نفت در جنوب
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید