جمعه 9 اسفند 1398   06:55:47
12:081398/9/18
آغاز به‌کار ششمین گردهمایی رؤسای HSE شرکت ملی نفت ایران

ششمین گردهمایی رؤسای اچ‌اس‌ای و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران صبح امروز آغاز به کار کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی NIOC، مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران در آغاز این نشست گفت: حوادث در شرکت ملی نفت ایران از سال 95 تا کنون روند کاهشی داشته است به طوری که از سال 96 تا 97 25 درصد کاهش داشته و در سال 98 نسبت به سال 95 ، 55 درصد کاهش حوادث ثبت شده است؛ خوشبختانه در سال جاری حادثه منجر به فوت نداشته ایم.

مانی عبدالله‌زاده‌راد با اشاره به استمرار روند کاهشی حوادث در شرکت ملی نفت ایران، اظهار کرد: امیدواریم این روند در سال های آتی ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به کاهش میزان حوادث منجر به فوت در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، اظهار کرد: این روند کاهشی با توجه به گستردگی فعالیت‌های این شرکت حائز اهمیت است.

عبدالله‌زاده‌راد به کاهش میزان حوادث در دیگر شرکت‌ها از جمله شرکت نفت و گاز پارس در سال‌های اخیر اشاره کرد و گفت: برنامه‌ریزی شده است تا با بهبود سامانه مهار آتش در شرکت پایانه‌های نفتی، از پیامدهای ناشی از صاعقه در این شرکت کاسته شود.

ششمین گردهمایی رؤسای اچ‌اس‌ای و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران از صبح امروز (دوشنبه، ۱۸ آذرماه) آغاز به کار کرد و عصر فردا (سه‌شنبه، ۱۹ آذرماه) به کار خود پایان می‌دهد.

2/7/28183

بیشتر بخوانید:
نفت گام به گام در مسیر توسعه پایدار
کلمات کليدي
HSE، اچ اس ای، مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
راهنمای مرجع سیستم مدیریت ریسک شرکت ملی نفت ایران ابلاغ شد
برگزاری کارگروه بازنگری دوره‎های آموزشی اچ اس یی وزارت نفت در منطقه ویژه پارس
عملکرد مديریت ايمنی، بهداشت و محيط زيست شرکت ملی نفت تشریح شد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید