جمعه 9 اسفند 1398   00:36:36
14:361398/9/21
22 آذرماه، آغاز به‎کار نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان

یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری جمعه، 22 آذرماه در اهواز آغاز به کار می کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، این رویداد نمایشگاهی 22 تا 25 آذرماه 1398 از ساعت 9 تا 17 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی خوزستان پذیرای بازدیدکنندگان است.

260 شرکت از 10 استان کشور شامل خوزستان، تهران، فارس، اصفهان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، مرکزی، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه و البرز مشارکت و در مدت چهار روز آخرین دستاوردها و توانمندی‌های خود را در زمینه ساخت قطعات و تجهیزات صنعت نفت به نمایش می‌گذارند.


 
همه فضای پوشیده و باز نمایشگاه از جمله سالن‌های کارون، امام رضا (ع)، خرمشهر و خلیج‌فارس به این نمایشگاه اختصاص یافته و افزون بر غرفه اختصاصی شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های زیر مجموعه آن، انجمن‌های سازندگان تجهیزات صنعت نفت تهران، استان مرکزی و خوزستان، دانشگاه‌ها، مجموعه‌های علمی و پژوهشی، پارک‌های علم و فناوری و شرکت‌های دانش بنیان حضور چشمگیر دارند.

2/28219
عكس هاي مرتبط :
کلمات کليدي
نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان، مایشگاه ساخت تجهیزات صنعت حفاری، نمایشگاه صنعت نفت خوزستان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
اجرای پروژه حفاری ۶+۸ چاه اکتشافی شتاب می‌گیرد
تدوین برنامه جامع 5 ساله در واحد پژوهش مناطق نفت‎خیز جنوب
بومی سازی ۲۱۵۰ قطعه مورد نیاز در شرکت نفت و گاز آغاجاری
  • 1398/9/25 دوشنبه بومی سازی ۲۱۵۰ قطعه مورد نیاز در شرکت نفت و گاز آغاجاری
    مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری ضمن ابراز خرسندی از تعامل خوب بین صنعت نفت و بخش خصوصی در به اشتراک گذاری دانش فنی، تجربه و تخصص، گفت: با تکیه بر توان سازندگان داخلی، امسال ۶۴ قلم کالا شامل ۲۱۵۰ قطعه را با سود و صرفه ی ۲۸۰ میلیارد ریالی نسبت به نمونه های خارجی، بومی سازی کردیم.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید