جمعه 9 اسفند 1398   00:30:39
17:321398/9/22
شرکت ملی حفاری از 2 کتاب و 5 تجهیز کاربردی رونمایی کرد

همزمان با آغاز به‎کار یازدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه صنعت حفاری خوزستان، شرکت ملی حفاری ایران از 5 تجهیز و ابزار کاربردی در عملیات حفاری و 2 کتاب رونمایی کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در آیین رونمایی از این قطعات، تجهیزات، ابزار و کتاب ها که امروز (جمعه، 22 آذرماه) برگزار شد، فرخ علیخانی، معاون تولید شرکت ملی نفت ایران، احمد محمدی، مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، سید عبدالله موسوی، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران و شماری از مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران،  تولید کنندگان، سازندگان و بازدید کنندگان حضور داشتند.

این تجهیزات و ابزار در نتیجه هم افزایی و همکاری مستمر میان متخصصان  شرکت ملی حفاری ایران، مراکز علمی و پژوهشی و شرکت های دانش بنیان تولید داخل شده و نقش مهمی در فرآیند عملیات حفاری و خدمات یکپارچه جانبی ایفا می کنند.  

این تجهیزات و ابزار شامل RTTS که  مجموعه ابزار درون چاهی است، یک نمونه لاینر پمپ سیال از قطعات پر مصرف در پمپ های سیال، پکینگ المنت برای جلوگیری از فوران، پالسر مثبت که در عملیات حفاری افقی و جهت دار کاربرد دارد و سیستم دیجیتال پمپ های سیال است.

همچنین در این مراسم  کتاب کارنامه پژوهشی شرکت ملی حفاری ایران که از سوی مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت این شرکت تهیه و به چاپ رسیده است و کتاب مسئولیت های اجتماعی در مورد خدمات عام المنفعه که توسط روابط عمومی انتشار یافته است، رونمایی شد.

2/28242
کلمات کليدي
شرکت ملی حفاری ایران، نمایشگاه صنعت نفت خوزستان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
برنامه‎ریزی شرکت ملی حفاری برای مقابله با کرونا
تامین سوخت دستگاه‌های حفاری در مناطق عملیاتی بازنگری می‌شود
بررسی همکاری مشترک ملی حفاری و پخش فرآورده‌های نفتی خوزستان برای تامین سوخت
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید