جمعه 9 اسفند 1398   00:26:42
10:481398/9/23
نمایشگاه نفت خوزستان، زمینه‎ساز فرصت طلایی برای تعامل مراکز دانش بنیان، سازندگان داخلی و صنعتگران

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران به مناسبت برگزاری نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان پیامی را منتشر کرد.


"خداوند منّان را شاکرم که بار دیگر با حضور سازندگان، تولید کنندگان، مراکز دانش بنیان همسو با برنامه های سال رونق تولید شاهد برگزاری نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری در استان خوزستان باشیم.

شرکت ملی حفاری ایران به عنوان بزرگترین شرکت حفاری چاه های نفت و گاز کشور و ارائه دهنده خدمات فنی، مهندسی مربوط در چهار دهه گذشته توانسته است اهداف و برنامه های صنعت نفت در زمینه تولید نفت و گاز را محقق سازد.

این شرکت در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و حمایت از ساخت داخل همواره کوشیده است تا به عنوان حامی سازندگان و تولیدکنندگان داخلی رسالت خود را در ارتقاء و گسترش ساخت داخل و تولید محصول با کیفیت و قابل رقابت ایفا و با توسعه اشتغالزایی حاصل از این همکاری سهمی در رشد و تعالی کشور داشته باشد.

امروزه شاهد آن هستیم که در سایه الطاف خداوند و سعی وافر متخصصان شرکت ملی حفاری ایران در تعامل با صنعتگران ایرانی، این شرکت به عنوان الگوی موفق حمایت از ساخت داخل مطرح شود و با ایفای نقشی پیشرو در ایجاد ارتباط دو سویه میان صنعت و مراکز دانش بنیان از طریق تلفیق علم و تجربه، موجبات توانمند سازی سازندگان و صنعتگران را فراهم آورد.

این شرکت انتظار دارد تا با توجه به سیاست های کلان کشور در زمینه رونق تولید داخل، سازندگان و صنعتگران داخلی در شرایط حساس کنونی و محدودیت های ایجاد شده بیش از پیش با هم افزایی، استاندارد سازی، کیفیت گرایی و قیمت رقابتی، تجاری سازی را سرفصل برنامه های خود قرار دهند.

امید است برگزاری این رویداد اقتصادی زمینه ساز فرصتی طلایی برای مراکز دانش بنیان و سازندگان داخلی جهت تعامل، همکاری، همفکری، استفاده از تجارب گرانسنگ متخصصان، کارشناسان و تأمین نیاز صنایع به ویژه صنعت نفت کشور باشد.

ضمن ابراز خرسندی از حضور شرکت های سازنده تجهیزات صنعت نفت، فرصت را غنیمت شمرده نهایت قدردانی و سپاس خود را از تمامی دست اندرکاران و شرکت کنندگان در نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان ابراز می دارم.

آرزومندم با استعانت از پروردگار متعال و با اندیشه هایی نو به سوی آینده ای درخشان گام برداریم و همچنان در راه شکوفایی اقتصادی میهن اسلامی پیشقدم باشیم."

سیدعبدالله موسوی
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران
23838/4
کلمات کليدي
موسوی، حفاری، نمایشگاه صنعت نفت خوزستان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
شمار چاه‌های نفت و گاز حفر شده در سال جاری به 100 حلقه رسید
واگذاری سومین دکل حفاری ساخت جهاد دانشگاهی تا اواسط سال آینده/ آمادگی ملی حفاری، برای مشارکت همه جانبه در طرح نگهداشت و افزایش تولید ۲۸ مخزن نفتی
حفاری چاه‎های نفت و گاز از 171 هزار متر گذشت
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید