جمعه 9 اسفند 1398   00:13:04
15:261398/10/3
هماهنگی ملی حفاری با استانداری و ستاد بحران خوزستان برای استمرار خدمت رسانی

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: شرکت ملی حفاری به‌طور برخط با استاندار و ستاد بحران استان خوزستان در ارتباط و آماده امدادرسانی به مناطق دچار آبگرفتگی است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سیدعبدالله موسوی با اشاره به دستور وزیر نفت مبنی بر بسیج امکانات صنعت نفت برای ارائه خدمات به مردم در معرض سیلاب در خوزستان اظهار کرد: این شرکت به‌عنوان یکی از اعضای ستاد بحران استان تلاش کرده حسب نیاز در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به امدادرسانی به مناطق درگیر سیلاب اقدام کند.

وی تصریح کرد: شرکت ملی حفاری در نخستین گام دو دستگاه پمپ فشار قوی (پمپ تراک) به کوت عبدالله منتقل و با ایجاد ۵۰۰ متر شبکه فولادی، کار جمع‌آوری و پمپاژ آب‌های سطحی به رودخانه کارون را آغاز کرد.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران افزود: این شرکت با اعزام ۵۰ نفر از کارکنان عملیاتی و پشتیبانی و شماری پمپ‌ سنگین و رودخانه‌ای در مدت زمان هفت روز کار شبانه‌روزی، موفق به جمع‌آوری ۲۲ میلیون لیتر آب‌های سطحی از خیابان‌ها و معابر شد.

موسوی گفت: شرکت ملی حفاری به‌طور برخط با استاندار و ستاد بحران استان در ارتباط است و برای انجام مسئولیت‌های اجتماعی آمادگی کامل دارد.

2/28329

منبع: روابط عمومی ملی حفاری


کلمات کليدي
شرکت ملی حفاری ایران، آبگرفتگی، خوزستان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
برنامه‎ریزی شرکت ملی حفاری برای مقابله با کرونا
تامین سوخت دستگاه‌های حفاری در مناطق عملیاتی بازنگری می‌شود
بررسی همکاری مشترک ملی حفاری و پخش فرآورده‌های نفتی خوزستان برای تامین سوخت
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید