جمعه 9 اسفند 1398   00:34:35
19:271398/10/6
رفع بخش عمده‌ای از مشکلات مناطق دچار آبگرفتگی با امکانات شرکت اروندان

تجهیزات و ماشین‌آلات شرکت نفت و گاز اروندان در کنار همکاری سازنده با فرمانداری، شهرداری و دیگر دستگاه‌های اجرایی خرمشهر سبب شد بخش زیادی از مشکلات ساکنان مناطق دچار آبگرفتگی، برطرف شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، جهانگیر پورهنگ، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان با بیان اینکه تجهیزات و ماشین‌آلات این شرکت، ناوگان امدادرسانی دستگاه‌های اجرایی خرمشهر را دو برابر کرده و تاثیری بسزا در شتاب‌بخشی به روند رفع آبگرفتگی‌ها داشته است، گفت: همکاری سازنده شرکت نفت و گاز اروندان با فرمانداری، شهرداری و دیگر دستگاه‌های اجرایی خرمشهر سبب شد بخش زیادی از مشکلات ساکنان مناطق دچار آبگرفتگی، برطرف و زندگی روزمره، روال عادی خود را پیش گیرد.

وی با تاکید بر اینکه خدمات‌رسانی تا زمان عادی شدن کامل شرایط ادامه خواهد داشت، افزود: بنا بر دستور اکید وزیر نفت و پیگیری مداوم نمایندگان وزارتخانه و شرکت ملی نفت ایران، هماهنگی‌های لازم برای حضور فعال کارکنان شرکت نفت و گاز اروندان در منطقه انجام و تجهیزات و ماشین‌آلات مورد نیاز تامین شد.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان یادآور شد: یک دستگاه پمپ با ظرفیت ۸ هزار مترمکعب آب در روز، هشت دستگاه لجن‌کش و تعدادی خودرو نیمه‌سنگین و سنگین را برای خدمات‌رسانی مستقر کردیم و هر آنچه لازم باشد تامین خواهیم کرد.

پورهنگ در پایان از شن‌ریزی گسترده و خرید چند دستگاه پمپ برای تسهیل دسترسی و انجام خدمات در بعضی از مناطق خرمشهر خبر داد.

2/28336

منبع: روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان


کلمات کليدي
شرکت نفت و گاز اروندان، خوزستان، آبگرفتگی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
همکاری با دانشگاه در مسیر توسعه فناورانه دارخوین
  • 1398/10/9 دوشنبه همکاری با دانشگاه در مسیر توسعه فناورانه دارخوین
    مخزن فهلیان میدان دارخوین به جهت سازوکار تزریق امتزاجی گاز، میدانی خاص به شمار می‌آید. از همین رو در ابتدای امضای قرارداد توسعه فناورانه این میدان، مقرر شد ابتدا دانشگاه امیرکبیر (طرف قرارداد) به بررسی و بهینه‌سازی سناریوی کنونی ازدیاد برداشت از میدان اقدام کند و در ادامه درباره سناریوهای تکمیلی یا جایگزین سناریوی کنونی مطالعه و بررسی کند.
قدردانی امام جمعه خرمشهر از خدمت‎رسانی نفت و گاز اروندان
فیلم/ از بسیج امکانات نفت برای رفع آبگرفتگی در خوزستان تا آغاز برداشت گاز از سومین سکوی فاز ۱۴
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید