جمعه 9 اسفند 1398   00:32:29
19:361398/10/6
علیخانی در بازدید از خرمشهر تاکید کرد؛تداوم خدمات نفت‌وگاز اروندان تا رفع کامل آبگرفتگی‌

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید و مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان، روز پنجشنبه (پنجم دی‌ماه) از مناطق آب‌گرفته شهرستان خرمشهر بازدید کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، فرخ علیخانی ضمن تاکید بر تداوم اقدام‌های شرکت نفت و گاز اروندان برای رفع کامل آبگرفتگی‌های مناطق حوزه غرب کارون گفت: با توجه به دستور اکید وزیر نفت، کارگروهی به ریاست معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت تشکیل شد و با همکاری شرکت‌های نفت و گاز اروندان، مناطق نفت‌خیز جنوب و ملی حفاری، اقدام‌های شایسته و تاثیرگذاری در حوزه ارائه خدمات به مردم صورت گرفت.

وی افزود: بر اساس پیگیری‌ها و مشاهده‌ها، بخش بزرگی از آبگرفتگی‌های خرمشهر به همت کارکنان شرکت نفت و گاز اروندان برطرف و هم‌اکنون همه امکانات لازم برای پشتیبانی و ارائه تدارک به مردم و دستگاه‌های اجرایی تامین شده است.

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور تولید و عضو کارگروه ویژه وزارت نفت در رفع آبگرفتگی‌های حوزه غرب و شرق کارون، با ساکنان و نیز مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان خرمشهر نیز دیدار و درباره راهکارهای موثر در رفع سریع‌تر آبگرفتگی‌ها گفت‌وگو کرد.

2/28365

منبع: روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان


کلمات کليدي
آبگرفتگی، خوزستان، فرخ علیخانی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
معرفی 4 پروژه فرآورشی قابل واگذاری در مناطق نفتخیز جنوب/ نوسازی تجهیزات صنعت نفت به بخش خصوصی واگذار می شود
 دستاوردهای قابل توجه مناطق نفت‎خیز جنوب در زمینه پشتيبانی فني از فرآيند توليد
گفتمان سازمان با محیط بیرونی از مسیر روابط عمومی‎ها باید تقویت شود
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید