دوشنبه 18 اسفند 1399   05:56:00
22:081399/2/6
تشریح آخرین وضعیت طرح بهبود معیشت کارکنان پیمانکاری نفت

مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران آخرین وضعیت طرح بهبود معیشت کارکنان پیمانکاری نفت را تشریح کرد. برای مشاهده فیلم روی تصویر زیر کلیک کنید.


ناصر مولایی، مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی NIOC با اشاره به طرح بهبود معیشت کارکنان پیمانکاری شاغل در شرکت ملی نفت ایران، گفت: جمع بندی خوبی درخصوص آیتم های این طرح صورت گرفته است؛ این طرح برای اجرایی شدن نیاز به هماهنگی با سازمان های مختلفی داشت و خوشبختانه کار به خوبی پیش رفته و هم اکنون در مرحله نهایی سازی و تدوین دستورالعمل ابلاغی برای اجرا است.

وی درخصوص نحوه عملیاتی شدن این طرح، توضیح داد: در هنگام اجرای این طرح باید الحاقیه های مربوطه براساس ابلاغیه نهایی که به شرکت ها داده می شود برای هرکدام از پیمان های موجود در شرکت ملی نفت ایران به طور جداگانه تهیه شود.

مولایی تاکید کرد: با اراده ای که در مجموعه منابع انسانی وزارت نفت و شرکت ها وجود دارد، امیدواریم در فصل بهار، بهارانه خوبی را به همکاران پیمانکار هدیه دهیم.
 

 
کلمات کليدي
منابع انسانی، کارکنان پیمانکاری نفت، طرح بهبود معیشت کارکنان، مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
تمسخر کارکنان صنعت نفت از سوی رسانه ملی مایه تأسف و تعجب است
اطلاعیه وزارت نفت درباره توهین به کارکنان صنعت نفت
  • 1399/12/6 چهارشنبه اطلاعیه وزارت نفت درباره توهین به کارکنان صنعت نفت
    اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در پی انتشار برخی اخبار نادرست مبنی بر «دریافت حقوق‌های وحشتناک و نجومی» از سوی کارکنان صنعت نفت با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تکذیب آمار و اطلاعات و اعداد غیرواقعی منتشره در مورد حقوق و دستمزد کارکنان صنعت نفت، تصریح کرد: نهایت بی‌انصافی است اگر عده‌ای ناآگاهانه با توسل به تفاوت حقوقی کارکنان صنعت نفت و دیگر اقشار به دوگانه‌سازی میان «کارکنان جان بر کف» صنعت نفت اقدام کنند.
فرآیند جذب از طریق سامانه فارغ‌التحصیلان دانشگاهی ادامه دارد
  • 1399/12/1 جمعه فرآیند جذب از طریق سامانه فارغ‌التحصیلان دانشگاهی ادامه دارد
    معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت درباره جذب نیروی انسانی توسط سامانه فارغ‌التحصیلان دانشگاهی توضیحاتی ارائه داد و اعلام کرد: فرآیند جذب از طریق این سامانه، با توجه به اعلام نیازهای سازمانی و همچنین مجوزهای صادره کماکان ادامه خواهد داشت.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید