چهارشنبه 9 مهر 1399   00:53:43
11:221399/1/6
استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود در مناطق عملیاتی نفت فلات قاره برای مقابله با کرونا

در نشست كميته راهبردى سلامت شرکت نفت فلات قاره ایران که به صورت ويدئو كنفرانس با حضور مسئولان 6 منطقه عملياتى برگزار شد، آخرين شرايط و اقدامات مناطق و ستاد پيشگيرى و مقابله با ویروس كرونا مورد بررسى قرار گرفت و بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود تاکید شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و اتخاذ راهکارهای مناسب در این زمینه، جلسه كميته راهبردى سلامت شركت نفت فلات قاره ایران سه‌شنبه، ٥ فروردين با حضور مديرعامل این شرکت و مديران مرتبط برگزار شد.

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در این جلسه ضمن تاکید بر اتخاذ وحدت رویه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در شرکت، از همه مدیران و همکاران خواست از همه ظرفیت‌های موجود برای این منظور استفاده شود.

علیرضا سلمان زاده همچنین پیروی از تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا و رعایت همه دستورالعمل‌های بهداشتی برای دستیابی به نتیجه مناسب را خواستار شد.

به گفته وی، حفظ سلامتی همکاران و خانواده‌ها، مهمترین اولویت مدیران شرکت است و برای رسیدن به این هدف همه باید همکاری کنند.

در این جلسه مدیران و روسای ستادی مرتبط نیز گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده برای مبارزه با ویروس کرونا ارائه دادند.

روسا و ‌مسئولان مناطق عملیاتی نیز که به صورت ویدئو کنفرانس در این جلسه حضور داشتند به بیان فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده در این مناطق از جمله توزیع اقلام بهداشتی، ضدعفونی‌ کردن اتاق‌ها و مکان‌های عمومی و … پرداختند.

گفتنی است، از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور، ستاد پيشگيرى و مقابله با این ویروس در شرکت نفت فلات قاره ایران تشکیل شده و با تشکیل جلسات منظم، اقدامات فوری و اثربخشی برای مقابله با این بیماری انجام شده است.

2/28993

منبع: روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران


کلمات کليدي
شرکت نفت فلات قاره ایران، کرونا
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
دومین سکوی سرچاهی میدان هندیجان نصب شد/ افزایش ظرفیت تولید نفت در خلیج فارس
طراحی، ساخت و نصب چندراهه‌ سکوی نوروز به همت متخصصان فلات قاره
بهبود عملکرد حفاری در شرکت نفت فلات قاره ایران
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید