يكشنبه 22 تير 1399   01:45:57
16:311399/2/30
اعلام اولویت‌های بهداشتی و درمانی منطقه ویژه پارس

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ‌اولویت‌های سازمان متبوعش را در زمینه بهداشت و درمان اعلام کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، ایرج خرمدل اولویت‌های سازمان منطقه ویژه پارس در زمینه بهداشت و درمان را در سه حوزه عنوان و اظهار کرد: ساخت و تکمیل مرکز درمانی تروماسنتر یکی از اصلی‌ترین اولویت‌های سازمان منطقه ویژه پارس در سال پیش رو است و در حال تلاش برای رفع مشکل جانمایی این پروژه هستیم، زیرا یکی از نیازهای اساسی صنعت و مردم در منطقه پارس جنوبی است.

وی ادامه داد: تکمیل و تجهیز بیمارستان توحید شهر جم از دیگر اولویت‌های بهداشتی و درمانی این سازمان در سال ۹۹ است که این موضوع در سایه توسعه فیزیکی و تجهیزاتی این بیمارستان صورت می‌پذیرد و هم‌اکنون فاز یک این پروژه نیز اجرا شده است.

خرمدل به‌کارگیری پزشکان متخصص و فوق متخصص در منطقه را سومین اولویت این سازمان برشمرد و افزود: در این زمینه مذاکرات با سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت انجام شده است.

2/29410

منبع: روابط عمومی سازمان منطقه ویژه پارس


کلمات کليدي
سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ، بهداشت و درمان، ایرج خرمدل
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
ساماندهی پسماندهای صنعتی منطقه ویژه پارس با بالاترین فناوری روز
  • 1399/4/14 شنبه ساماندهی پسماندهای صنعتی منطقه ویژه پارس با بالاترین فناوری روز
    بر اساس ماده 7 قانون مدیریت پسماندها، مدیریت اجرایی پسماندهای صنعتی و ویژه، به عهده تولید کننده است، به دلیل اهمیت این موضوع مرداد ماه سال 1394 تفاهم‌نامه میان وزارت نفت و سازمان حفاظت محیط زیست کشور امضا شد؛ در بند 6 آن، همکاری و تعامل برای حل مشکلات ناشی از پسماندهای صنعتی منطقه ویژه مورد تاکید قرار گرفت و از همان زمان طرح احداث «مجتمع مدیریت پسماند صنعتی و ویژه» در منطقه ویژه انرژی پارس کلید خورد.
هدف صنعت نفت توسعه همه‌جانبه در منطقه ویژه پارس است
  • 1399/4/8 يكشنبه هدف صنعت نفت توسعه همه‌جانبه در منطقه ویژه پارس است
    مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با اشاره به تأکید وزیر نفت درباره تقویت تعاملات اجتماعی در سطح منطقه اظهار کرد: هدف ما به‌عنوان نماینده وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران، توسعه همه‌جانبه و همگون منطقه است و سعی خواهیم کرد با اجرای برخی پروژه‌ها در عرصه زیربنایی و اقتصادی، ریل توسعه این منطقه در مسیر درست خود قرار گیرد.
توضیحات سازمان منطقه ویژه پارس درباره پرداخت حقوق و مزایای کارکنان پیمانکاری
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید