چهارشنبه 30 مهر 1399   18:48:52
12:361399/7/23
آمادگی تاسیسات نار و کنگان برای تولید حداکثری گاز در زمستان

با تلاش کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، تعمیرات اساسی سالیانه خطوط لوله و تأسیسات گازی منطقه عملیاتی نار و کنگان برای تولید حداکثری گاز در فصل زمستان به پایان رسید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رئیس منطقه عملیاتی نار و کنگان گفت: عملیات تعمیرات دوره‌ای خطوط لوله ۴۲ و ۴۸ اینچ انتقال گاز و مراکز تفکیک سه‌گانه ناحیه کنگان طی مدت 30 روز به پایان رسید.

جابر چرومی‌زاده با بیان اینکه تعمیرات سال جاری به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به‌صورت حداقلی و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام شد، افزود: در تعمیرات اساسی سال جاری در مجموع ۸۹۰ متر از خطوط لوله انتقال گاز منطقه عملیاتی نار و کنگان به پالایشگاه فجر جم در ۱۵ مقطع تحت تعمیر اساسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: تعمیرات اساسی انجام شده مطابق با استانداردهای صنعت نفت و با تلاش کارکنان ادارات تعمیرات خطوط لوله و با نظارت و همکاری اچ‌ اس اي، بازرسی و حفاظت فنی، عملیات بهره‌برداری، خدمات پشتیبانی و حراست بدون هیچ حادثه‌ای انجام و پس از هوازدایی و فشار افزایی در مدار تولید قرار گرفت.

منطقه عملیاتی نار و کنگان یکی از مناطق عملیاتی پنج‌گانه شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی است که در استان بوشهر قرار دارد و خوراک پالایشگاه گاز فجر جم را تأمین می‌کند.

1/25317

منبع: روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران


کلمات کليدي
منطقه عملیاتی نار و کنگان، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، تولید گاز، تعمیرات اساسی، نار و کنگان
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
تعمیرات اساسی مرکز جمع‌آوری شرقی خانگیران پایان یافت
تعمیرات اساسی سکوهای گازی پارس جنوبی‌ پایان یافت
ظرفیت تولید نفت و گاز در استان ایلام افزایش می‌یابد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید