جمعه 7 آذر 1399   08:52:41
10:351399/8/28
تحویل ۱۳ ونتیلاتور اهدایی نفت به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب ۱۳ دستگاه ونتیلاتور (کمک تنفسی) اهدایی شرکت ملی نفت ایران را به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه واگذار کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب با بیان اینکه یکی از وظایف شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نفت، همیاری و کمک به مناطق پیرامونی است، گفت: این موضوع مهم در قالب مسئولیت‌های اجتماعی صنعت نفت نمود می‌یابد و اهدای دستگاه‌های کمک تنفسی از سوی شرکت ملی نفت ایران به استان‌های مختلف و همچنین پیش ‌از این همیاری و کمک به آسیب‌دیدگان سیل و زلزله غرب و جنوب غرب کشور نیز همسو با این هدف انجام شد.

سعید ناصری‌پور افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا و شرایط ویژه کشور، شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب با همیاری و همکاری شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اقدام‌هایی مانند تهیه بسته‌های معیشتی، توزیع ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده، برپایی ایستگاه‌های تب‌سنجی و اکسیمتری، ضدعفونی معابر و خیابان‌ها، همکاری و کمک به شبکه بهداشت و درمان شهرستان‌های اطراف مناطق عملیاتی و... تلاش کرد تا حد امکان در جلوگیری از شیوع این ویروس و کاهش خسارت‌های آن همگام با دیگر بخش‌ها و به‌ویژه شبکه بهداشت و درمان کشور خدمات‌رسانی کند.

محمودرضا مرادی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز ضمن قدردانی از اقدام وزارت نفت گفت: وزارت نفت و به تبع آن شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود در غرب کشور در بحران‌هایی مانند سیل، زلزله و به‌تازگی نیز بیماری همه‌گیر کرونا منشأ خدمات بی‌شماری بودند و اهدای دستگاه‌های ونتیلاتور، کمک بزرگی به بخش درمان و نجات جان هم‌وطنان مبتلا به این بیماری کرده است.

وزارت نفت برای کمک به تسریع در روند درمان بیماران مبتلا به کرونا و عارضه‌های تنفسی و افزایش آمار بهبودیافتگان، تعداد ۱۴۱ دستگاه کمک تنفسی به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی ۹ استان نفت‌خیز اهدا کرد که سهم استان‌های غربی کشور از جمله کرمانشاه، لرستان و ایلام در حوزه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تعداد ۳۹ دستگاه است.

2/30580

منبع: روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران


عكس هاي مرتبط :
کلمات کليدي
ونتیلاتور، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب، مسئولیت اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
نفت و گاز مارون بسته‌های معیشتی در مناطق کم‌برخوردار خوزستان توزیع کرد
بهره‌گیری نفت از ظرفیت‌های حوزه مسئولیت اجتماعی برای خدمت‌ به مردم
ساخت جاده دسترسی در خارک از سوی پایانه‌های نفتی
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید