یکشنبه 2 آبان 1400   06:42:06
13:151400/4/30
تدوین سند توسعه نفت و گاز کرمانشاه با حمایت وزارت نفت

استاندار کرمانشاه از تهیه سند توسعه نفت و گاز استان کرمانشاه با حمایت وزارت نفت خبر داد و گفت: کمیته راهبردی این سند در آینده‌ای نزدیک با مشارکت بخش دولتی و خصوصی تشکیل می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از ایرنا، هوشنگ بازوند عصر روز گذشته (سه‌شنبه، ۲۹ تیرماه)  در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی به دیدار اخیر خود با بیژن زنگنه، وزیر نفت اشاره و اظهار کرد: در سند تهیه‌شده نام همه طرح‌ها همراه با سال آغاز آنها و تاریخی که باید عملیات ساخت‌شان پایان یابد آورده شده است. در این سند همچنین اسامی همه طرح‌های توسعه‌ای که در حال ساخت یا در دست انجام هستند قید و اعتبار لازم برای انجام آنها مشخص شده است.

وی با اشاره به بالا بودن میزان سرمایه‌گذاری طرح‌های توسعه‌ای نفت و گاز کرمانشاه، گفت: این سند به طوری تهیه، تدوین و تصویب شده که دولت آینده هم طرح‌های باقیمانده را ادامه خواهد داد مگر اینکه بخواهد آن را ابطال کند که این هم با توجه به هزینه‌های انجام‌شده و منفعتی که برای منطقه غرب و حتی کل کشور دارد منطقی به نظر نمی‌رسد.

استاندار کرمانشاه در ادامه از تشکیل کمیته راهبردی سند توسعه نفت و گاز کرمانشاه در آینده‌ای نزدیک با مشارکت بخش دولتی و خصوصی خبر داد و افزود: این کمیته به عنوان مکمل سند آغاز به کار می‌کند و قطعا می‌تواند آینده درخشانی برای استان ترسیم کند.

بازوند همچنین از موافقت وزیر نفت با اختصاص یک دستگاه اکسیژن‌ساز به ارزش ۲۵ میلیارد ریال برای کرمانشاه خبر داد و تصریح کرد: این دستگاه به زودی در اختیار دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه قرار می‌گیرد.

2/31876
کلمات کليدي
کرمانشاه، سند توسعه نفت و گاز
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
نفت به‌دنبال اشتغال پایدار در کرمانشاه
  • 1400/7/21 چهارشنبه نفت به‌دنبال اشتغال پایدار در کرمانشاه
    یکی از تأکیدهای وزیر نفت، موضوع اشتغال و به‌کارگیری نیروهای بومی هر منطقه در پروژه‌های توسعه‌ای و در حال اجرا یا در آستانه بهره‌برداری است. بر این اساس به‌تازگی تفاهم‌نامه‌ای بین مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران، سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و استانداری کرمانشاه امضا شده است که می‌تواند بخش زیادی از این هدف و برنامه‌ریزی راهبردی را پوشش دهد.
برنامه‌ریزی برای آغاز طرح‌های توسعه میدان‌های گازی کرمانشاه
107 پروژه عمرانی نفت در استان کرمانشاه بی آسیب ماند
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
شنبه 1 آبان 1400 19:38:29
nioc