جمعه 26 شهریور 1400   20:54:37
15:081400/5/4
حفاری و تکمیل 28 حلقه چاه‌ نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی کشور

شرکت ملی حفاری ایران در چهارماه نخست سال جاری موفق به حفاری و تکمیل 28 حلقه چاه نفت و گاز در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در عملیات حفاری گفت: از تعداد 28 حلقه چاه، 4 حلقه توسعه ای / توصیفی، 2 حلقه اکتشافی و 22 حلقه تعمیری تکمیلی است.

مسعود افشار افزود: از شمار چاه ها 22 حلقه در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، 2 حلقه در شرکت نفت فلات قاره، یک حلقه در شرکت مهندسی و توسعه نفت، یک حلقه در قالب پروژه و 2 حلقه در موقعیت فعالیت های  مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران حفر و تکمیل شده است.

وی با بیان اینکه در مدت پیش گفته متراژ حفاری چاه ها به 21 هزار و 117 متر رسید، اظهار کرد: در حال حاضر 21 دستگاه حفاری سبک و سنگین ناوگان شرکت ملی حفاری ایران در حال جابجایی در مناطق عملیاتی خشکی قرار دارد.

2/31904

منبع: روابط  عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
شرکت ملی حفاری ایران، حفاری
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
بررسی توسعه زمینه‌های همکاری شرکت ملی حفاری و جهاد دانشگاهی
حفاری‌های جدید در میدان گازی پارس جنوبی آغاز می‌شود
  • 1400/6/9 سه‌شنبه حفاری‌های جدید در میدان گازی پارس جنوبی آغاز می‌شود
    مدیر مهندسی نفت و گاز شرکت نفت و گاز پارس ضمن تشریح اقدامات انجام‌شده در راستای حفظ و نگهداشت تولید از میدان گازی پارس جنوبی، از برنامه‌ریزی برای آغاز عملیات حفاری یک حلقه چاه جدید در بخش شمالی این میدان مشترک خبر داد.
تیم پاورلیفتینگ ملی حفاری قهرمان جام باشگاه‌های جهان شد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید