جمعه 28 خرداد 1400   07:15:41
16:041400/2/20
نفت مناطق مرکزی گواهینامه سیستم مدیریت انرژی دریافت کرد

شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده گاز مناطق خشکی کشور، برای رعایت استانداردهای بین‌المللی و افزایش شاخص‌های بهره‌وری موفق به دریافت گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت انرژی (ISO50001:2018) شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیر تولید شرکت نفت مناطق مرکزی ایران گفت: استقرار نظام مدیریت انرژی همسو با اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و اصلاح الگوی مصرف ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و مطابق ابلاغیه وزارت نفت در همه ساختمان‌های ستادی این شرکت در تهران و منطقه عملیاتی سراجه قم انجام شد.
 
احمد رجبی افزود: بر همین اساس در دو سال گذشته با انجام مطالعات و تهیه دستورعمل‌های استاندارد، زیرساخت‌های لازم برای رعایت الزام‌های سیستم یادشده در سه مرحله ممیزی شامل ممیزی‌های عبوری، داخلی و خارجی از سوی شرکت صادرکننده گواهینامه تأمین و سرانجام این شرکت موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت انرژی (ISO50001:2018) شد.
 
مدیر تولید شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تصریح کرد: بخش مهمی از تلاش‌های انجام‌شده برای اجرایی شدن الزام‌های گواهینامه یادشده در شرایط کرونایی، مرهون همیاری و همدلی کارکنان و مدیریت‌های ذی‌ربط در ستاد و منطقه عملیاتی سراجه بوده است.
 
رجبی همچنین یادآورشد: استقرار سیستم مدیریت انرژی در شرکت‌های تابع بهره‌برداری زاگرس جنوبی، شرق و غرب نیز با جدیت در حال اقدام است.
 
استقرار سیستم مدیریت انرژی افزون بر کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای و آثار زیست‌محیطی دیگر، بهبود عملکرد انرژی شامل کارایی انرژی و بهره‌برداری و مصرف آن و سرانجام کاهش چشمگیر هزینه‌های مرتبط با انرژی را بر اساس استانداردهای بین‌المللی و افزایش شاخص‌های بهره‌وری به همراه دارد.

۱/۳۱۴۶۹

منبع: روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران


کلمات کليدي
شرکت نفت مناطق مرکزی ایران
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
آغاز دوره جدید تولید از میدان‌های گازی کشور
نقشه راه صنعت نفت در استان فارس بررسی شد
  • 1400/3/3 دوشنبه نقشه راه صنعت نفت در استان فارس بررسی شد
    نشست مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس و مدیران صنعت نفت این استان با موضوع «نقشه راه صنعت استان در حوزه‌های نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی» به میزبانی شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی برگزار شد.
توسعه میدان‌های باباگیر و بانکول در دستور کار امسال شرکت نفت مناطق مرکزی
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید