پنجشنبه 1 مهر 1400   06:48:24
16:361400/4/23
توزیع آب شرب در مناطق روستایی همجوار نفت و گاز کارون

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون با توجه به انجام تعهدهای خود پیرامون مسئولیت‌های اجتماعی، به‌وسیله دو دستگاه تانکر ۱۶ هزار لیتری در روستای منصوره شادگان و روستاهای همجوار آب شرب توزیع کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیر خدمات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون گفت: این اقدام به‌منظور تأمین آب شرب ساکنان بخش مرکزی شادگان و روستای منصوره و با توجه به خشکسالی و مشکل کمبود آب منطقه و عمل به مسئولیت‌های اجتماعی مجموعه نفت از اوایل تیرماه و با هماهنگی فرمانداری و بخشداری مرکزی و سازمان آبفار شادگان آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

داریوش طالبی‌زاده افزود: در این عملیات به‌وسیله دو دستگاه تانکر ۱۶ هزار لیتری روزانه به روستاهای بخش مرکزی شادگان آبرسانی می‌شود.

مدیر خدمات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون اظهار کرد: این شرکت در کنار تولید نفت و گاز، سال‌های گذشته نیز اقدام‌های نظیر ساخت مدرسه، توزیع بسته‌های معیشتی، ساخت پل روی انهار روستای منصوره شادگان، به‌کارگیری نیروهای بومی منطقه برای حفاظت از زیرساخت‌ها و تأسیسات نفت و گاز و لایروبی کانال‌های آبیاری شهرستان شادگان که سبب احیای ۲ هزار و ۵۰۰ نهال نخل در روستاهای اطراف شادگان شد، انجام داده است.

2/31837

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون، مسئولیت اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
تخصیص اعتبار ۷ میلیارد تومانی نفت برای تکمیل مجتمع شهید سلیمانی
توزیع بسته‌های معیشتی به همت شرکت نفت و گاز کارون
اجرای ۲۰۰ کیلومتر از طرح جامع فاضلاب اهواز با اعتبارات نفت
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
پنجشنبه 1 مهر 1400 01:16:44
nioc